Všechny články

pelechy

2 australští ovčáci leží v pelechu akinu český les

Jak vybrat psí pelíšek? Druhy pelíšků a tipy na ty NEJ

Mít vlastní pohodlné místečko je důležitou potřebou každého čtyřnohého člena rodiny. Kromě “hlavního” pelíšku pak mají pejsci ve větších domácnostech i další místečka v různých částech domu, aby mohli být vždy svým páníčkům nablízku. Pojďte se s námi podívat na různé typy pelíšků, pro koho jsou vhodné a jak vybrat dokonalý pelech právě pro vašeho chlupáče.

Akinu kolekce český les v lese

Akinu kolekce ČESKÝ LES

Zajímá vás příběh naší dlouho očekávané kolekce Akinu ČESKÝ LES? Kdo přišel s prvotní myšlenkou, jaká příroda nás inspirovala a v čem je tato kolekce unikátní? To vše a mnohem více se brzy dozvíte.

australský ovčák leží v pelíšku Alinu Český les

Jak se starat o pelíšek, aby dlouho vydržel?

Našli jste perfektní pelíšek - je krásný na pohled a váš chlupáč si ho taky hned zamiloval. Jak o něj pečovat, aby vydržel co nejdéle krásný a funkční?

seniorka objímá psího seniora

Jak se starat o psího seniora

Stárnutí patří k životu a dříve či později psí důchod dopadne na všechny chlupáče. Jak se váš život změní, až bude váš parťák patřit mezi seniory? Jak se o něj starat tak, aby měl spokojený důchod a byl s vámi co možná nejdéle?

štěně má za sebou popsanou školní tabuli a okusuje staré knihy

Pořizujeme si štěňátko: Rady od nás, pro vás

U nás v Akinu je každý odborník na něco jiného, ale spojuje nás obrovská láska ke zvířatům. Většinu z nás právě ke psům. A protože nás psi doprovázejí téměř na každém kroku a snadno tak sbíráme nové zkušenosti, rádi bychom vám předali své poznatky spojené s pořízením štěňátka a následné péče o něj.

pejsek leží v pelíčku Akinu triagle a je přikrytý hnědou dekou s tlapičkami

Mazlíček jako pohroma pro váš byt?

Člověk za mnoho, mnoho let udělal z divokého vlka nejlepšího přítele a psa, který mu obvykle stává oddaně po celý svůj život po jeho boku. Dnešní svět, kterého jsou naši čtyřnozí parťáci nedílnou součástí funguje ale trochu jinak. Většina z nás každé všední ráno odchází za povinnostmi, jako je zaměstnání nebo třeba škola a své milované chlupaté přátelé necháváme doma. A ne každý z nich umí se samotou pracovat a využívat jí k odpočinku. Od přírody je totiž pes společenské zvíře a samota mu nemusí dělat dobře. Pokud patříte mezi ty, jejichž parťák nevydrží sám ani když odcházíte na minutku s odpadky, nyní zpozorněte. Tento článek je totiž přesně pro vás. Skvělou zprávou na začátek je, že nemusíte házet, jak se říká, flintu do žita. Existuje mnoho způsobů, jak můžete pejskovi dobu samoty zjednodušit.

pes leží na polštáři v kartonovém multíku

Akinu MULTÍK

Máte rádi tajemství? V naší firmě tajemství prostě milujeme. Navíc máme tu výhodu, že ho umíme i udržet. A tak jednou naše kolegyně dostala nápad: "Co takhle vymyslet něco praktického, ekologického, něco, co udělá ohromnou radost a zároveň do poslední chvíle nebude zákazník vědět, co se skrývá uvnitř?" Zdá se vám, že je to nemožné? Není.

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie