Akinu MULTÍK

pes leží na polštáři v kartonovém multíku

Máte rádi tajemství? V naší firmě tajemství prostě milujeme. Navíc máme tu výhodu, že ho umíme i udržet. A tak jednou naše kolegyně dostala nápad: "Co takhle vymyslet něco praktického, ekologického, něco, co udělá ohromnou radost a zároveň do poslední chvíle nebude zákazník vědět, co se skrývá uvnitř?" Zdá se vám, že je to nemožné? Není.

Nyní vám díky tomuto nápadu můžeme představit náš vymazlený MULTÍK. Je to, jak již sám název napovídá multifunkční krabice, která je naplněná spoustou dobrot, hraček, chovatelských potřeb, a hlavně je zahalen překvapením!

MULTÍK je vyvinut s ohledem na životní prostředí, proto je vytvořen z kartonu. Díky jeho tvaru a aplikovaným perforacím můžete snadno a rychle vdechnout krabici druhý život, a ještě jednou potěšit svého parťáka novým odpočinkovým místem, útulnou boudičkou, nebo místem, kde budete ukládat jeho hračky. Je praktický a tématický. Můžete si ho pořídit pro sebe a svého mazlíka nebo může být ekofriendly dárkem pro vaše blízké a jejich čtyřnohé přátele. MULTÍK je naplněn akiňáckými produkty, které chce mít doma každý pejsek či kočička. Přesnou náplň vám samozřejmě ale nikdy neprozradíme.

MULTÍK je opravdu jedinečný

Jak jsme již psali, MULTÍK můžete používat i po rozbalení. Díky jeho tvaru z krabice snadno postavíte domeček na ukládání pamlsků, hraček, či ho využijete při cestování. Díky perforaci z krabice snadno a rychle vyříznete dvířka - vznikne vám tak domeček pro vaší kočičku, nebo boudička pro pejska. Pokud budete v řezání pokračovat, získáte tvar malého pelíšku. Do tvaru pelíšku však také můžete místo polštářku vložit prostírání a misky, pejskovi tak vytvoříte krásnou zónu, kde se bude krmit. Nápadům se meze nekladou. Je to tak jednoduché! Podívejte se na naše video. MULTÍK je ekologický, barvy tisku jsou vodou ředitelné. Pokud vám doslouží, jednoduše ho nechte zrecyklovat.

 

Nyní je v prodeji Akinu MULTÍK vánoční

Pokud jste dočetli až sem máme pro vás ještě jednu skvělou zprávu: myslíme, také na opuštěná zvířátka bez domova a velmi úzce proto spolupracujeme s Útulkem Mělník. Rozhodli jsme se pro VÁNOČNÍ NADĚLOVÁNÍ, což znamená, že z každého zakoupeného MULTÍKA pošleme vaším jménem Útulku Mělník 50,- Kč na jejich transparentní účet. Akce platí do 31.12.2019.

Dejte nám vědět, jak se vám naše novinka líbí. Pošlete nám, co s MULTÍKEM vymyslíte vy.

© Creative: AKINU CZ s.r.o.
© Design: Second Vision Design; Illustration: Alena Brunhilda Burneleit

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie