Charitativní projekt Akinu: Kde a jak pomáháme?

Akinu charitativní projekt čmuchací koule a čmuchací kobereček

Minulý rok jsme odstartovali náš charitativní projekt čmuchací vánoční punčochou a všechny se nám podařilo vyprodat už k 7.12.2021. Celý výtěžek putoval Kolie a sheltie v nouzi, z.s. Pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba, chceme i letos! A tak jsme se opět pustili do tvoření a spustili hlasování na Facebooku. A výsledek?

Co jsme si připravili na letošní Vánoce?

Chtěli jsme pro naše čtyřnohé kamarády vytvořit něco, co bude mít vícestranné využití a zároveň jsme chtěli pomoci některé organizaci, která zajišťuje péči o zvířata.
Vznikla z toho myšlenka znovu spojit náš Akinu projekt čmuchací hračky s charitativní akcí a darovat celý výtěžek z prodeje této limitované edice organizaci, která to potřebuje.

A tak se zrodily čmuchací vánoční koule a koberečky. Jde o dárek pro psy a kočky, kdy každý kousek je originál. Každý kus je ve vánočních barvách, ručně a s láskou vyrobený námi Akiňáky, našimi dětmi a partnery a jsou určené pro všechny pejsky a kočičky. 

Kdy jsme to stihli?

Proto jsme se sešli po práci a s velkým nasazením naší jednatelky Jany, která moc ráda šije, jsme se pustili do práce. Děti obkreslovaly, stříhaly za dozoru a pomoci nás dospělých, a když jsme měli všechny potřebné části připravené, dali jsme se do výroby. Samozřejmě se všechno nestihlo udělat v jeden den, a tak jsme si rozdělanou práci vzali domů, kde jsme pak po večerech dokončovali čmuchací dárečky.

Všechny čmuchací koule a čmuchací koberečky jsou v prodeji od 1.11.2022 do 15.12.2022 nebo do vyprodání zásob.

Co čmuchací hračky umí?

Čmuchací koule a koberečky pomohou celým svým výtěžkem vámi vybrané organizaci, která následně udělá radost těm, kteří to opravdu potřebují. I vy můžete mít hřejivý pocit, že jste udělali dobrý skutek. Čmuchací hračka ale udělá jistě radost i vašemu mazlíčkovi. Stačí do hračky schovat voňavé pamlsky a sledovat, jak se je snaží vyčmuchat.

Komu letos pomůžeme?

Organizaci, které věnujeme celý výtěžek z prodeje, vybrali pomocí hlasování naši sledující přímo na našem Facebooku. Vítězem se stala organizace DOGGOLAND Z.S., která zachraňuje pejsky z nevhodných podmínek a dává jim svou péči. A víte, jaké mají motto? – „Psi jsou jako brambůrky – jeden nikdy nestačí“. 

Pomáháme i jinde

Dlouhodobě podporujeme mělnický útulek DogPlanet, z.s. . Zaměstnanci útulku se o zvířata starají, snaží se s nimi intenzivně pracovat a socializovat je. Pokud jim chcete pomoci i vy, na našem e-shopu najdete speciální sekci na podporu útulku Mělník s produkty, o kterých víme, že jsou v útulku potřeba.

Nově ale také spolupracujeme s útulkem Teplické kočky, z.s. a DOGSY, Z.S.

Jak ještě můžete pomoci? 

Z každého prodeje vybraných 9 vánočních produktů dáme 10 Kč stranou, výtěžek sečteme a rozdělíme rovným dílem právě těmto útulkům.

Tyto útulky momentálně „praskají ve švech“ a tak stále hodně opuštěných zvířátek bude bohužel i ty letošní Vánoce trávit v útulcích. My v Akinu nezapomínáme na čtyřnohé kamarády, kteří potřebují pomoci. Pojďte pomáhat společně s námi!

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie