Co chystáme na Vánoce?

ležící pes má pod hlavou krabičku Akinu multík a před sebou Akinu masíčka

My v Akinu Vánoce naprosto milujeme. Každým rokem se proto snažíme přicházet s něčím speciálním, aby i vaši mazlíčci nalezli pod stromečkem jen to nejlepší. Zima už pomalu klepe na dveře, a tak vám s radostí představujeme naší novinku Akinu MULTÍK mini.

Akinu MULTÍK mini

  • Plný nejoblíbenějších pochoutek ze sušeného masa
  • Originální kartonová skládačka
  • Vše zabaleno v originální krabičce od AKINU
  • Připravený k darování
  • Ve variantě pro psy i kočky

Nemusíte si lámat hlavu s náplní krabičky, my jsme ji vymysleli za vás. Vy tak můžete MULTÍKEM mini rovnou obdarovat svého mazlíčka.

Co v novém MULTÍKU mini naleznete?

V každé krabičce jsou 3 různé druhy masíčkových pamlsků, které obsahují minimum tuku a až 97% bílkoviny. Akinu MASÍČKA obsahují vitaminy rozpustné v tucích a esenciální mastné kyseliny, pro zdravou a lesklou srst. Tyto pamlsky jsou zdravou pochoutkou, která navíc chlupáčkům díky vysokému obsahu masa velmi chutná.

Malé překvapení - skládačka

Naše prvotní myšlenka byla, spojit pána se svým mazlíčkem. Proto jsme do každé krabičky přibalili i kartonovou skládačku. Mazlíček tak dostane zdravá masíčka a šikovný páneček si může ze skládačky vyrobit kartonového pejska nebo kočičku. Hotová skládačka pak může posloužit jako dekorace na stůl či ji mohou vybarvit děti a použít jako vánoční ozdobu na stromeček.

Po obdarování krabička skvěle poslouží jako úschova pro nové pamlsky, a až krabičku nebudete potřebovat, snadno ji zrecyklujete.


Jaká byla cesta k Akinu MULTÍKU mini? Kdo přišel s nápadem a jak probíhal vývoj? Dozvíte se v dalším připravovaném článku.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie