Dárky pro mazlíčky na poslední chvíli: Tyhle ještě stihnete

2 sheltie leží na dece s vánočmíni hračkami

Vánoce jsou za pár dní a vy jste zapomněli na své věrné chlupáče? Nevadí, my jim neřekneme, že jste dárky sháněli na poslední chvíli a poradíme vám, čím jim pod stromečkem udělat radost.

Objednané dárky už nejspíš přijít nestihnou, tak se budete muset spolehnout na obchody v blízkém okolí a na vlastní zručnost. V obchodech jistě najdete nějakou fajn hračku a oblíbené pamlsky. My pro vás máme tipy na vlastnoručně vyrobené dárky z věcí, které určitě máte doma.

Přetahovací hračka

Určitě doma najdete kousky látek nebo vyřazené oblečení či deky, které můžete nastříhat. Jednoduše si připravte několik proužků látky o délce cca 40 cm. Na jednom konci je svažte do uzle, upleťte copánek, konec zase zauzlujte - a je to!

Mačkací zvuková ponožka

Máte doma jednu zbytečnou ponožku? A jednu zbytečnou plastovou lahev? Pak máte všechno pro to, abyste mohli vytvořit skvělou hračku pro pejsky, kteří milují zvukové hračky.
Jednoduše vložte lahev z měkkého plastu do ponožky, ponožku zauzlujte a je to!

Interaktivní hra pro pejsky i kočky

Připravte si plech na muffiny, drobné pamlsky a tenisové nebo jiné míčky, které budou do otvorů v plechu pasovat tak akorát. Vložte do otvorů pamlsky, přes ně dejte míčky a zábava s voňavou odměnou může začít!

Plastová lahev + pamlsky = spousta zábavy

Do prázdné PET lahve vložte menší pamlsky a po obvodu udělejte několik otvorů o velikosti použitých pamlsků. Zavřete hrdlo a je to! Váš parťák brzy přijde na to, že když bude lahev kutálet po zemi, budou se z ní trousit pamlsky.

Kočičí vábnička z korku

Schovejte si korek od vína, najděte někde pár peříček a šňůrek, k jednomu konci je přilepte pomocí tavné pistole a parádní kočičí hračka je na světě. Kočička si s ní může hrát jen tak anebo můžete na druhý konec korku připevnit očko z drátu a přivázat k němu provázek.

Doufáme, že si Vánoce se svým chlupáčem užijete naplno, ať už pro něj máte dárky nakoupené nebo vyrobené.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie