For Pets se blíží a Akinu nebude ani letos chybět

pes kavalír leží na vstupenkách na for pets

Již poněkolikáté se účastníme tohoto oblíbeného pražského veletrhu chovatelských potřeb. Chceme vám být blíže, popovídat si s vámi a poznat osobně vaše mazlíčky, díky kterým se nám ráno lépe vstává do práce.

Letos je veletrh výroční 

Letos se jedná o již 10. ročník veletrhu. Tento rok se však výjimečně koná v podzimním termínu a to 3.-6.9.2020. Veletrh bude jako každý rok ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Určitě se podívejte na důležité informace, kde naleznete například jak se na veletrh dostat, jaká je otevírací doba, jaké je vstupné a parkovné nebo kde neleznete bankomaty.

Kde nás přesně najdete?

Náš stánek je hned u hlavního vchodu v Hale 1. Číslo stánku jsme letos dostali 1B09. Už nyní se těšíme na vaši návštěvu, náš stánek určitě díky jeho velikosti nepřehlédnete. 

Co najdete v našem stánku?

Na stánek s sebou dovezeme velkou šíři našeho sortimentu. Od hraček, přes pamlsky a pelíšky až po nové krmivo Akinu VITALITY. Víme, že při výběru toho nejlepšího pro vaše parťáky je potřeba některé věci vidět naživo, a proto si budete moci na místě vše osahat a vyzkoušet. Pejsci si mohou například otestovat pohodlnost pelíšku či jak libé zvuky která hračka nabízí. I letos jsme si pro vás nachystali speciální veletržní ceny. 

Oblíbená ochutnávka pokračuje

Jako každý rok budou mít vaši pejsci možnost ochutnat naše Akinu pamlsky. Nově vám navíc představíme naše superprémiové krmivo Akinu VITALITY, které též bude na místě k ochutnání. Samozřejmě vám na místě rádi poradíme, která receptura bude pro vašeho mazlíčka nejvhodnější. A pokud na veletrh dorazíte bez pejska, dáme vám pro něj domů zabalený vzoreček krmiva. Aby byl servis kompletní, najdete u nás na stánku také oblíbené H2O fontány, u kterých se budou moci vaši parťáci osvěžit. 

 For Pets mix fotek

A abyste neřekli, že se staráme jen o vaše mazlíčky a proto, že nám záleží i na vás, máme pro vás pro tento rok ještě jedno překvapení. Po celou dobu konání veletrhu pro vás bude v našem stánku připravena čerstvá káva a něco dobrého na zub.

Kafe Mělník jede s námi!

Kafe Mělník je náš nejoblíbenější mělnický podnik. Tvoří ho lidé, kteří chtějí, abyste si i v malém městě, jako je Mělník, mohli dopřát výběrovou kávu připravenou s láskou a za použití alternativních metod přípravy. Kávu dováží z Etiopie, Keni, Kolumbie či Ugandy a připravují z ní skvělé Espresso, Cappuccino, Flatwhite, Chai latte, Ledové latte či filtrovanou kávu. Ke kávě ale neodmyslitelně patří sladká tečka, proto si v Kafe Mělník vždy vyberete i čerstvé dorty, které jsou bez konzervantů a z velké části bez lepku. Co si asi přichystají za dobroty na akci?


Na For Pets jsme jen a jen pro vás. Po všechny dny budeme připraveni poskytnout vám odborné poradenství, takže pokud si nebudete vědět s čímkoli rady, neváhejte se na nás obrátit.


Až do konání veletrhu přikládáme volnou vstupenku na For Pets do každé objednávky z našeho e-shopu!

Pozor! Nová opatření

Zdraví a bezpečnost je pro nás prioritou, a tak všichni musíme dodržovat nová bezpečnostní pravidla. Vstup do haly je možný pouze se zakrytými dýchacími cestami, my sami je budeme mít také zakryté. Pořadatel zajistí koordinaci počtu návštěvníků ve výstavních sektorech, rozšíří hlavní uličky mezi stánky a umístí stojany s antibakteriálním gelem pro desinfekci rukou.


Přejete si abychom vzali na akci nějakou konkrétní věc, která vás zajímá? Dejte vědět a my ji pro vás rádi vezmeme s sebou. Těšíme se na vás.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie