Jak vznikla Akinu TV reklama

dívka sedí a drží svého psa kolem boku

Víte, po čem pejsci touží? Po tom být s Vámi. Proto pro Vás už od roku 1993 s láskou vybíráme to nejlepší krmivo, pamlsky, hračky i pelíšky. Vy tak zakoupíte vše na jednom místě a máte čas vychutnávat si se svým parťákem všechny ty spokojené a šťastné chvíle.

Tuto myšlenku jsme chtěli vložit i do dlouho připravované televizní reklamy, kterou jste mohli od 26.8.2019 pár týdnů vídat na svých oblíbených kanálech.

Jak takové natáčení probíhá?

Po vybrání filmařského štábu a vymyšlení scénáře je potřeba vybrat vhodné herce. Nechtěli jsme ale jen tak nějaké herce, chtěli jsme akiňáky. Páníčky a pejsky, které osobně známe. Pejsky, co produkty Akinu testují a milují. Herce, kteří vlastně nic nehrají, jsou sami sebou.

Samotné natáčení se samozřejmě odehrávalo tam, kde se svými parťáky trávíme čas nejraději, v přírodě. Počasí nám přálo a naši modelové se ukázali jako profíci.

Frederik, Mary, Lily, Kuba a Cherry

Psí hvězdy naší reklamy
Moskevský strážní pes Frederik se svou paničkou za námi dorazil až od Hluboké nad Vltavou. Frederik je pohodář a žádným kameramanem, nebo dokonce režisérem se nenechal rozhodit. To malá Mary se hned s každým kamarádila, v momentě, kdy si někdo ze štábu sedl na zem, aby se dostal do výšky jejích oči, hned se na něj běžela podívat z blízka. Jak už to u kavalírů bývá, kontakt s lidmi prostě miluje. Border kolie Lily je před objektivy jako doma, kromě roztomilých pohledů štábu nadšeně ukazovala i nejrůznější psí triky. Ten její nejoblíbenější můžete vidět na konci celé reklamy. Anglický špringeršpaněl Kuba, který se se svou paničkou věnuje záchranařině, zase nemohl odolat vůni rybníka, do kterého v první možné chvíli vběhl. A na konec naše pozvání na natáčení přijala i Cherry, fenka Anglického toy teriéra, která se na jeden den proměnila z výstavního šampiona na tryskomyš, které nikdo a nic neuniklo.

Vyzpovídali jsme hlavní hvězdu, Báru – paničku borderky Lily

Báro, se svou fenkou Lily jste akiňačky už pěkně dlouho, jak se Ti líbí, když svého pejska potkáváš na našich fotkách, videích a nyní budete obě dokonce v televizi?

Jsem hrozně ráda a pyšná, že můžeme s Lily fotit zrovna pro vás. Je super svého psa vidět pózovat s produkty oblíbené značky. Sama o sobě se malinko stydím, nikdy jsem na obrazovce nebyla. Nejsem ten typ, co by chtěl být zrovna někde vidět - ale své psy předvádím strašně ráda.

S Lily bydlíte na horách, v kolik jsi musela vstávat, abys byla už v osm hodin na natáčení v Praze?

No, vstávala jsem chvilku po čtvrté hodině.

Co se Ti na natáčecím dni líbilo nejvíce?

Na natáčecím dni se mi nejvíce líbilo to, že jsem se mohla setkat s ostatními akiňáky - nejen s těmi, se kterými se setkávám pravidelně, ale také s těmi, co jsem viděla poprvé.

Lily už je před objektivem fotoaparátu profík, jak se jí líbilo pózovat před kamerami?

Lily kamery vůbec neřešila. Myslím si, že si jich ani nevšimla. Opravdu se chovala jako profík a mile mě překvapila.

A poslední otázka, jak se Ti líbí výběr pejsků, kteří se v reklamě objevují?

Škála plemen, co se v reklamě objevuje, je široká. Od těch nejmenších, až po obříky. Myslím, že je to super a dobrá volba.

 

Děkujeme všem lidem, kolegům a páníčkům i pejskům, kteří se na natáčení podíleli. Jsme moc rádi, že vás máme a už nyní se těšíme na další společné spolupráce.

Zajímají vás další perličky z natáčení? Sledujte nás! Sepíšeme vám je do dalšího článku :-).

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie