Jaký byl veletrh FOR PETS 2020?

zázemí stánku Akinu na For Pets

3.-6.9.2020 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech konal 10. ročník veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS. I letos jsme se jako již tradičně zúčastnili této velkolepé akce. V tomto roce sice v pozdějším termínu, ale i tak to stálo za to.

Byli jste tam s námi 

Jsme moc rádi, že ačkoli v rouškách, mohli jsme se s vámi osobně znovu po roce setkat. Na stánek za námi dorazilo velké množství našich stálých i nových zákazníků, se kterými jsme si rádi popovídali o jejich mazlíčcích.
Ani nedokážeme spočítat, kolik jsme podrbali pejsků a našlo se dokonce i pár odvážných kočiček, které nás přišly navštívit.
Jsme moc rádi, že se na nás s důvěrou obracíte. Chodili jste za námi s různými dotazy a my se tak mohli podělit o spoustu rad, jak o zvířátka pečovat či které krmivo je pro ně nejvhodnější. Na tom se nejlépe pozná, že své mazlíčky opravdu milujete.

Co u nás bylo k vidění?

V naší expozici jsme vám představili naše nové krmivo Akinu VITALITY, které bylo také na místě připraveno k ochutnání. Zkrátka ale nepřišli ani mazlíci, kteří zůstali doma. Jejich páníčci totiž dostali balený vzoreček k vyzkoušení na doma. K tomu jsme pro vás měli nachystanou velkou ochutnávku oblíbených masíčkových pamlsků a sušenek pro psy i kočky. I tyto pamlsky jste si mohli v případě, že jste nechali svého parťáka doma, vzít v připravených balíčcích. Takové množství dobrot a nových zážitků bylo potřeba něčím spláchnout, proto se pejskové mohli u nás občerstvit čistou vodou z našich misek či fontán. A pro jejich páníčky Kafe Mělník s radostí vařilo po celou dobu konání veletrhu spousty čerstvé dobré kávy.

Nejlepší expozice

Ke všem překrásným letošním vzpomínkám se přidá ještě jedna. Odborná porota veletrhu FOR PETS totiž vyhodnotila náš stánek jako nejhezčí a díky tomu naše expozice získala ocenění nejlepší expozice 2020 TOP EXPO. Máme z toho upřímnou radost.

Všichni jste byli úžasní, děkujeme že jste s námi. Podívejte se i na další fotky na kterých je vidět, jak jsme si to společně užili.

Je něco, co se vám obzvláště na veletrhu líbilo? Podělte se s námi.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie