Ještě nemáte dárek pro svého chlupáče? Máme tipy na nejlepší dárky!

australák leží v pelíšku a má u sebe Akinu mini Multík a dobroty

Vánoce se blíží a přípravy jsou v plném proudu. Pokud jste v tom shonu zapomněli vybrat dárek pro svého věrného parťáka, máme pro vás tipy na nejlepší dárky pro pejsky.

Vánoční box plný psí radosti

Nejoblíbenější pamlsky, vánoční hračky a štědrovečerní konzerva - to vše v krásné krabičce, pro kterou jistě najdete další využití. Nemusíte přemýšlet, co všechno vybrat a jak to zabalit, to už jsme udělali za vás. Mrknete na vánoční box pro malé a střední psy nebo na vánoční box pro střední a velké psy.

Tip: Podívejte se i na vánoční MULTÍKY - v nabídce najdete velkou i mini variantu.

Nový pelíšek se vždycky hodí

Pohodlnější, nadýchanější, hřejivější a teplejší - kdy jindy dopřát svému miláčkovi nový pelíšek než právě na Vánoce? V nabídce psích pelíšků najdete klasické pelechy, pohodlné matrace, hřejivé deky i cestovní podušky. Vybírejte podle velikosti tak, aby se do něj váš pejsek mohl pohodlně natáhnout a podle barvy tak, aby vám pelíšek skvěle ladil se zbytkem domova. Veselé vrtění ocáskem zaručeno!

Hraček není nikdy dost 

Tak jako platí, že pod stromkem by vždy měla být alespoň jedna kniha, tak stejně platí, že pro pejsky by tam měla být alespoň jedna hračka. Sami nejlépe víte, zda dává váš parťák přednost míčkům, pískacím nebo látkovým hračkám, ale pokud chcete nějakou inspiraci, přečtěte si, jaké hračky by měl mít každý pejsek.

I takhle mohou vypadat vaše Vánoce.

Něco na zub nesmí chybět

Masíčka, dentální tyčinky, konzervy a další psí dobrůtky jsou vděčným dárečkem pro každého pejska. Vyberte jeho nejoblíbenější nebo zkuste něco nového, radost z rozbalování bude mít tak jako tak. Ale určitě nezapomeňte svému chlupáčovi dopřát na Štědrý večer nějakou hostinu. Pokud mu nebudete vařit extra večeři, přihoďte k objednávce ještě štědrovečerní konzervu.

A jste připraveni!

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie