Mokré krmivo jako chytrá alternativa na cesty

voříšek leží na zahradě a má vedle sebe 3 konzervy Akinu hovězí maso, kuřecí prsa a libové maso

Příroda je plná lákadel, jezírek a vyhlídek. Existuje tolik krásných míst a vy chcete brát svého parťáka všude s sebou? Skvělé, můžete mu zabalit oblíbenou deku, hračku, krmení a vyrazit vstříc novým zážitkům.
A ať už jedete na výlet či delší dovolenou, jistě budete řešit, jak nejlépe krmivo v letních měsících zabalit s sebou. Obzvlášť, pokud svému pejskovi denně vaříte, zpestřujete granule masem nebo dokonce barfujete.

Nalezněte důvěru v konzervách

Vysoký podíl kvalitního masa v Akinu PREMIUM konzervách zaručí, že je toto krmivo velmi chutné a výživné. A hlavně příprava je snadná a rychlá. Tyto konzervy obsahují pouze čisté maso, které je zavařeno a ihned připraveno k servírování. Vybrat si můžete konzervy různých druhů mas. Pokud si konzervu vezmete na cesty s sebou, ulehčí vám spousty starostí a nebudete se muset starat o nic jiného než o to, jak si užít krásný výlet.
I pokud krmíte granulemi, můžete si s sebou na cesty vzít konzervu. Pejskovi, který hodně sportuje a výletuje, a má tedy velký výdej energie, konzervy dobijí baterky díky velkému množství bílkovin.

V dnešní době je stále více páníčků, kteří barfují…

Co je vlastně BARF? Barfování, zkráceně BARF, je zkratka z angličtiny – „Bones and Raw Food“ v překladu znamená kosti a syrové maso. Cílem barfování je, co nejblíže se přiblížit k původnímu stravování zvířete. Majitel tedy svého domácího mazlíčka (psa, kočku) krmí hlavně syrovou svalovinou, vnitřnostmi, kostmi a přílohou. Příloha může být například ovoce, zelenina, bylinky, vajíčka, ale i těstoviny či rýže. Správnou skladbou stravy tak zvířátko dostane vše, co potřebuje (bílkoviny, tuky, vitaminy, minerální látky, vlákninu). Ovšem tento způsob krmení je časově náročný a je potřeba mít určité znalosti o správné výživě.


Jak řešíte psí jídelníček na cestách vy?

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie