Nouzový stav s Akinu

kavalír sedí mezi dveřmi na krabici Akinu Multík

Zůstaňte se svými parťáky v bezpečí domova, my vám krmivo, pamlsky i hračky doručíme až ke dveřím.
Kvůli nouzovému stavu jsme byli nuceni na nezbytně nutnou dobu přerušit osobní odběr na firmě v Dolních Beřkovicích. Všechny naše ostatní služby však běží beze změny. Užijte si čas strávený se svým parťákem, o všechny chovatelské potřeby se postaráme my.

Jsme s našimi zákazníky i v této náročné situaci. Naší současnou nejvyšší prioritou je eliminovat šíření koronaviru v České republice, abychom se všichni mohli vrátit ke svému normálnímu životnímu tempu. Jednou z nejdůležitějších preventivních opatření je omezení velké koncentrace lidí. Proto je nejlepším možným řešením zůstat doma. Vyrazte proto raději místo nákupu, se svým parťákem do lesa. Vše potřebné od krmení až po hračky vám doručíme až ke dveřím vašeho domu.

Časté otázky pejskařů

V Česku je nouzový stav, což znamená, že by lidé měli vycházet z domu pouze za účelem dojít do práce či do obchodu pro základní potřeby. Například nakoupit potraviny, nebo obstarat léky.

Můžu vyvenčit svého psa?

Samozřejmě :-). Pobyt v přírodě je doporučován. Místo parku však vyrazte raději do lesa, kde nebude taková koncentrace lidí. I při venčení však udržujte od ostatních lidí odstup alespoň 2 metry a venčete s rouškou.

Můžu svého psa nakazit?

Světová organizace pro zdraví zvířat prohlásila, že v tuto chvíli neexistuje důkaz, že by koronavirus přenášela hospodářská, či zájmová zvířata. V tuto chvíli se šíří pouze z člověka na člověka.

Mají veteriny otevřeno?

Podle nařízení vlády mohou veterinární ordinace fungovat bez omezení. Avšak veterináři sami zavádějí nejrůznější bezpečnostní opatření. Někteří například řeší pouze akutní případy. Proto doporučujeme, než se do ordinace vypravíte, domluvte se se svým veterinářem telefonicky, zda vás přijme, ať k němu nejezdíte zbytečně.

Prosíme, buďme k sobě ohleduplní.

Tíží vás ještě nějaká otázka, na kterou hledáte odpověď? Napište nám pod článek.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie