NOVINKA - polštářky Pillows pro psy

australák sedící na cestě drží v tlamě pamlsky Akinu Pillows polštářky

Dlouho očekávaná novinka je tu! A s novými křupavými polštářky potěšíme vaše nejvěrnější psí parťáky. Už jste funkční pamlsky vyzkoušeli a víte, jak díky obsaženým benefitům prospívají zdraví vašich mazlíčků? A co byste řekli na moučného červa?

Funkční polštářky Pillows pro psy

Tyto polštářky jsou holistické a podporují zdravou imunitu psů. Jsou funkční super potravinou, která obsahuje vitaminy A, C, D3 a vápník. Všechny pamlsky Pillows pro psy jsou gluten free tzn. bez lepku, obilovin a bez brambor.

Ve 3 variantách pro psy

    • s moučným červem a cibulí
    • s červenou řepou a sýrem
    • se slaninou a česnekem


Akinu Pillows polštářky s moučným červem a cibulí

Moučný červ je jedním z nových alternativních zdrojů potravy a krmivem budoucnosti. Již nyní se přidává do krmiv a pamlsků proto, že má vyvážený podíl proteinů a tuků. Je zdrojem probiotické vlákniny, stopových prvků a vitaminů. Navíc obsahuje přirozeně vyskytující se taurin (nezbytný pro zdraví zvířete), který se do krmiv přidává uměle. Je hypoalergenní, mohou jej tedy i psi s alergií na jiné druhy bílkovin.

A proč je do těchto pamlsků přidávaná i cibule? 

Protože malé, tepelně upravené množství je zdraví velice prospěšné. Cibule totiž obsahuje antioxidant kvercetin, který má protizánětlivé a antibiotické účinky. Cibule také reguluje množství cholesterolů.

Akinu Pillows polštářky s červenou řepou a sýrem

Jsou dobře stravitelné i díky červené řepě, která posiluje imunitu, činnost žaludku, jater a ledvin, zbavuje střeva jedovatých látek, odstraňuje zácpu a dodává srsti lesk a pružnost.

Akinu Pillows polštářky se slaninou a česnekem

Jsou to pravé pro dobrou imunitu psa díky česneku, který má antibakteriální účinky, pomáhá proti střevním parazitům a také v neposlední řadě odpuzuje klíšťata. Slanina polštářkům dodá tu správnou lákavou chuť.

Všechny uvedené pamlsky jsou vyrobené u nás v České republice, jedná se tedy o poctivý český výrobek. Jsou vhodné také na trénování nebo je můžete svému mazlíčkovi dát jen jako zdravou odměnu.

Chybí vám nějaký funkční pamlsek, který by stál za zařazení do našeho sortimentu? Napište nám.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie