NOVINKA! Konzervy Akinu VITALITY

bígl leží na zahradě a má kolem sebe řadu konzerv Akinu VITALITY

Co byste řekli na přirozenou a chutnou výživu, která je pro vašeho mazlíčka nejen velice lákavá, ale především zdravá? Kvalitní masové konzervy jsou čím dál tím více oblíbené právě proto, že mají vysoký podíl masa. A protože víme, že naši mazlíčci mají mlsné jazýčky, obsahují konzervy Akinu VITALITY rovnou 100 % masa. Takto atraktivní masové konzervy máme jak pro psy, tak pro kočky.

Tuto voňavou novinku vyrábí česká firma s více než 20letou tradicí. Výroba je pod stálým veterinárním dozorem, takže máte jistotu, že svému mazlíčkovi dáváte jen to nejlepší.

Co v konzervách Akinu VITALITY najdete?

  • Jsou vyrobeny výhradně z čerstvé suroviny.
  • Mají spoustu vitaminů, např. A, D, E.
  • Každá konzerva je ručně plněná.
  • Větší konzervy mají víčko pro uchování delší čerstvosti v chladničce.

Co v Akinu VITALITY naopak nenajdete?

Naše konzervy neobsahují sóju, dochucovadla, konzervační ani barvicí látky.

Pro koho jsou konzervy určené?

Pro všechna plemena a každý věk psů i koček.

Vybírat můžete z velkého množství konzerv vhodných pro štěňata, dospělé psy i kočky. Na výběr máte také různé druhy mas a různé velikosti balení.

Konzervy Akinu VITALITY pro psy

200 g – ideální na cesty 
(jemně krájené hovězí, jemně krájené kuře)
400 g – pro každodenní krmení
(jemně krájené kuře, jemně krájená hovězí svalovina)
800 g – pro jedlíky
(mleté hovězí s játry, ¾ kuřete)

Konzervy Akinu VITALITY pro kočky

400 g – ideální velikost
(jemně krájená hovězí svalovina, jemně krájené kuře)

Jaké jsou další benefity konzerv Akinu VITALITY?

  • Konzervy jsou vyrobeny v České republice a samotné receptury navrhl český veterinář.
  • Maso uvnitř je naporcováno, konzerva se tak snadno dávkuje a je připravena ke krmení.
  • Maso má silnější aroma než suché krmivo, mazlíčka tak více láká ke konzumaci. To oceníte, zejména pokud váš parťák hůře přijímá suché krmivo.

Podívejte se na naše zbrusu nové video, kde můžete vidět, jak nové konzervy Akinu VITALITY chutnají našim chlupatým mazlíčkům.

Jak konzervy Akinu VITALITY vznikají?

Velmi důležité je vybrat co nejkvalitnější maso. To je základ všeho. Maso se důkladně očistí a naporcuje. Poté se kusy masa ručně napěchují do konzervy, která se následně uzavře. V dalším kroku se konzerva zavaří (či chcete-li sterilizuje). Dále se konzervy postaví víčkem dolu (stejně, jako když zavařujete například okurky). Nakonec větší konzervy opatříme víčkem pro uchování delší čerstvosti ve vaší chladničce. Vše je hotovo a připraveno pro hladová bříška vašich mazlíčků.

Proč brát s sebou konzervy na cesty?

Konzervy Akinu VITALITY jsou ideální na cesty, protože díky nim snadno a rychle poskytnete svému mazlíkovi čerstvé maso. Kdykoli a kdekoli vám k nakrmení poslouží konzerva, kterou nemusíte uchovávat v chladničce, dokud ji neotevřete. Na výletě či dovolené tak stačí jen vyndat vybranou konzervu, otevřít ji a maso nandat do misky.

Konzerva jako mokré krmivo

Vzhledem k tomu, že se masová konzerva řadí do kategorie mokrého krmiva, pomůže (na rozdíl od extrudovaného krmiva) mazlíka lépe hydratovat. To se může hodit především v horkých měsících či pokud má pejsek/kočička jakoukoli vysokou zátěž.

Proč tedy neobohatit svému mazlíčkovi jídelníček čerstvým masem v konzervě Akinu VITALITY, které je upraveno tak, aby měl dlouhý, spokojený a zdravý život? Po našich konzervách se bude jistě ještě dlouho olizovat.

Jaké maso má váš parťák nejraději? Dejte nám vědět, ať víme, o jaký druh naše konzervy případně rozšířit.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie