Podleská voříškiáda

podleská voříškiáda a pes v tunelu při agility

Znáte ten pocit, když vám v sobotu zazvoní budík v šest ráno?
Ve finále z postele vylétnete v půl sedmé, čapnete termosku s kafem, popadnete psy a nasedáte do auta, které jste si (díky bohu) prozíravě připravili den předem.

Ono se řekne „jeď se stánkem na akci“ ale co to doopravdy obnáší? Někdo musí skladníkům říct co chce na akci vézt, ti mu to připraví na paletu, ten někdo to pak musí naložit do auta, dovézt na místo určení, kde postaví stánek, navěsí zboží na stojany, dodá cenovky, otře pot z čela a s úsměvem na tváři očekává první zvědavé účastníky akce, kteří přijdou omrknout novinky v sortimentu.

Ba né, tak zlé to není. Máme skvělý tým a jsme celkem sehraní, takže nám to jde pěkně od ruky.

V sobotu 30.září jsme byli pozvaní do Pesoparku na Podleskou voříškiádu. Pro takovou akci je skoro nejdůležitější to, aby vyšlo počasí, a to se tedy opravdu povedlo. Celým programem akce nás doprovázelo teplo a sluníčko.

Kromě posuzování krásy pejsků účastníci soutěžili v nejrůznějších disciplínách, jako například agility trať na čas, ukaž co pejsek umí a podobně.

Součástí našeho stánku byla už tradičně naše Akiňácká stezka odvahy, na které se ukázalo, kdo je opravdový nebojsa a kdo naopak strašpytel.

Po ukončení akce nás čekalo neprodané zboží naložit zpět do auta, složit stan, dát si kafíčko a dortík s pořadateli a vyrazit k domovu.

O tom, že se akce povedla vás jistě přesvědčí i naše fotky.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie