Proč jsou Akinu MASÍČKA dovážena z Číny?

border kolie drží v tlamě Akinu kuřecí masíčka

Tak na to je prostá odpověď, žádná továrna v Evropě není schopná dodat tak velký objem kvalitní suroviny jako „naše“ výrobní závody v Číně.

Záleží nám hlavně na kvalitě

Všechny výrobní závody si sami pečlivě vybíráme a jinak tomu není ani u Akinu MASÍČEK. Vždy vybíráme společnost, která ve svém oboru patří mezi ty nejlepší. Taková společnost musí mít mezinárodní certifikáty. Certifikáty, které označují správné nakládání se surovinou, i produktem samotným, a to od postupů veterinárních, hygienických, až po ty logistické.
Produkty jsou ale kontrolovány i po tom, co zemi opustí. Vstupní kontrolou do Evropské unie musejí projít v sousedním Německu, kde jsou prováděny jak kontroly dokumentů, tak samotné suroviny. Další kontrola je prováděna celníky a Českou státní veterinární správou u nás v České republice a v našich skladech. Až po všech kontrolách se Akinu MASÍČKA odvážejí do obchodů a k našim zákazníkům.

A aby těch kontrol nebylo málo, sami necháváme pravidelně kontrolovat kvalitu Akinu MASÍČEK u ALS, což je certifikovaná česká akreditovaná zkušební laboratoř, která nám poskytuje konkrétní rozbor pamlsku. Díky tomu přesně víme, kolik je v pamlscích obsaženo bílkovin, sacharidů, tuků, popela a podobně.

Sušit se dá maso i doma

Samozřejmě, že svému parťákovi můžete usušit i maso z českého chovu, sami a doma. Mějte však na paměti, že maso musíte vysušit úplně, pokud v něm zůstane, byť trocha vlhkosti, velmi brzy vám pamlsek zplesniví. Vysušené maso je tvrdé, nikdy nebude vhodné pro trénink, nebo pro malá plemena. A ještě k tomu všemu se vám hodiny na elektroměru pěkně protočí.

Volba je však vždy jen na vás. Díky našemu širokému sortimentu u nás vyberete i řadu produktů, které mají původ na území České republiky, či Evropské unie.

Jako například Akinu VITALITY Jerky - Jemné maso z divoké zvěře je v potravinářské kvalitě a ze zvířat z volné přírody. Bez přidané soli, zbytečné chemie nebo konzervačních látek, pouze sušené teplým vzduchem.
Dalšími českými pamlsky, se kterými můžete potěšit svého parťáka jsou Akinu FLÁKOTA. Jsou vyrobeny z čerstvých surovin, sušené horkým vzduchem a bez barviv a konzervantů.

Dejte nám vědět, zda byl pro vás tento článek užitečný a zda byste se chtěli dozvědět více i o jiném Akinu produktu. 

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie