Recenze krmiva Akinu VITALITY cat

žena sype do misky z pytle krmivo Akinu Vitality pro sterilizované kočky

Pro otestování krmiva Akinu VITALITY cat jsme hledali kočičku s citlivým zažíváním a se skoleny k problémům. Zajímalo nás, jak takové kočičce bude krmivo nejen chutnat, ale hlavně, jak jí bude prospívat. Vybrali jsme si proto kanadskou bezsrstou kočku Sphynx jménem Abigail. Abi jsou 2 roky a kromě spánku miluje mlsání a hraní si s páníky. K vyzkoušení Abi dostala 1,5kg balení Akinu VITALITY cat sterilised, určeno pro kastrované kočky.

Hurá na to!

Akinu VITALITY cat sterilised se skládá ze živočišných surovin, čerstvého kuřecího masa, škvarků, rýže, hrachu, ovoce a bylinek. Nechybí ani prebiotika (tj. nestravitelná složka potravin, která podporuje růst nebo aktivitu střevní mikroflóry a zlepšuje tak zdravotní stav), vitaminy, zinek a železo.

Co o krmivu řekla panička Kačka?

„Já je nejedla, fakt… I když teda s jejich složením a vůní bych si dala hned! Je to samá zdravá mňamka. Po měsíčním testování mohu říci, jak superprémiové granulky VITALITY Abince chutnají. Granulky mizí rychlostí blesku a to znamená, že si je naše Abinka oblíbila, což jsem vážně ráda! Dokonce chtěla i přidat vzhledem k náhlému zájmu o mazlení s významnými pohledy na krmivo a zpět na mě. Mám radost i z toho důvodu, že granule pomáhají udržet zdravý životní styl mému mazlíčkovi. A ke všemu je to zdravé holistické krmivo - to je sen.“

„Krmivo je bezlepkové, neobsahuje pšenici a kukuřici, což je konkrétně právě pro plemena Sphynx velmi důležité.“

„Na pytli s granulkami jsem si všimla nápisu "Holistic Food", a začala zjišťovat co to vůbec znamená. Jedná se vlastně o takový koncept zdravého jídelníčku, který většinou obsahuje více druhů mas a je doplněn o množství doplňků stravy, které pomáhají předcházet zdravotním problémům a které zaručí, že strava bude vyvážená. Za sebe hodnotím toto krmivo na jedničku."

- Kačka a Abigail

Jste stále na vážkách, zda bude Akinu VITALITY vašemu parťákovi chutnat? Objednejte si vzorek a vyzkoušejte to.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie