Tipy na vánoční dárky 2020

psí kavalírka leží na kožešině a má kolem sebe dárky a pře sebou Akinu plyšového soba

Je ten nejvyšší čas začít shánět dárky pro své nejbližší. Mnozí z nás nakupují velice rádi i pro své domácí mazlíčky, kterým dáreček pod stromečkem také udělá velikou radost. Pojďte se podívat na to, co jsme si pro letošní Vánoce připravili.

Vánoční NOVINKA

Tento rok máme pro vaše mazlíčky opravdu něco speciálního. Akinu MULTÍK mini je vánoční krabička, která obsahuje nejoblíbenější pamlsky ze sušeného masa. Máme hned 2 druhy MULTÍKa mini  – pro kočky i pro psy. Originální krabička má po svém obvodu vygravírované tlapky a je připravena k darování. V každé této krabičce je pro vás či vaše děti ukryta kartonová skládačka v podobě psa nebo kočky. Více o této žhavé novince jsme psali v tomto článku.

Osvědčené stálice

Vánoční hračka

Snad v každém pejskovi, ač už třeba dospělém, se skrývá hravé štěně. Že už má hraček spoustu? Nevadí, jistě nemá žádnou vánoční. Hračky s vánočním designem udělají velkou radost i vám, protože díky nim uděláte skvělé vánoční fotky, které vám ostatní budou tiše závidět. S plyšovou hračkou nešlápnete vedle a milovníci pískacích hraček si také přijdou na své.

Fontána

Fontánky jsou den ode dne oblíbenější. Aby také ne, když tekoucí voda chutná nejlépe. Fontány jsou vhodné pro malé, středně velké i velké pejsky, ale také pro kočičky. S fontánkou se také snadno postaráte i o zdravý chrup svých mazlíčků díky dentální péči.

Nový pelíšek

Pelíšek je každodenním útočištěm pro vašeho pejska. Že už má pelíšek doslouženo? Vyberte svému mazlíkovi k Vánocům nový, takový, ve kterém se mu bude krásně odpočívat, bude pohodlný, a navíc bude i skvěle vypadat. Vybírat můžete ze širokého sortimentu tvarů a barev. Některé jsou také opatřeny TERMO vrstvou, díky které dochází k rychlejšímu a efektivnějšímu ohřevu povrchové vrstvy pelíšku.

Něco extra pro kočičky

Kočičky milují škrabadla, a navíc je i díky neustále dorůstajícím drápkům potřebují. Udělejte radost nejen své kočičce ale i přírodě, a zkuste Akinu kartonové škrabadlo z vlnité lepenky. Škrabadlo je lehké a všude se vejde. Kočky na něm navíc také rády spí. Až škrabadlo doslouží, můžete jej vhodit do kontejneru s papírem pro snadnou recyklaci.

Něco na zub

Pro milovníky mlsání nabízíme spousty pochoutek. Které má váš pes nejraději? Přírodní sušená masíčka? Poloměkké pamlsky či dentální pamlsky? Pro to správné vánoční mlsání máme pro vaše parťáky vánoční bonbonky, které mají vánoční tvary jako je například stromeček či hvězdička.

Udělejte si radost

Ano, myslete i trochu na sebe. Celý rok se staráte o svého milovaného mazlíčka, a teď mu dokonce vybíráte dárek. Udělejte si radost a pořiďte si něco stylového, něco, co všem řekne, že jste pravý akiňák.

Plátěná taška

Praktická taška, která se hodí nejen na nákupy, ale také na procházky. Pokud jdete venčit a vezmete ji s sebou, pohodlně do ní schováte hračku, pytlíky na exkrementy, pamlsky a své osobní věci. Už nemusíte používat igelitky, s naší taškou šetříte přírodu, a navíc s ní budete vypadat opravdu úžasně.

Plechový hrnek

Je odolný a opravdu stylový – no kdo kdy neměl v kávě chlup svého mazlíčka ať zvedne ruku. Z plecháčku si můžete vychutnat nejen čaj či kávu, ale i vánoční punč či svařák. 

Mrkněte se do naší vánoční e-shopové kategorie, tam naleznete vánoční produkty, které jsou vhodné jako dárky pod stromeček. 

Přejeme vám krásný předvánoční čas, a hlavně hodně zdraví. Všem moc děkujeme, že jste s námi i v této nelehké době. 

Vaši akiňáci


Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie