Tipy na vánoční dárky 2021

vánoční přání akinu s ozdobami

Jako každý rok, i letos vám přinášíme tipy na dárky pro vaše mazlíčky. A že je z čeho vybírat. Tak hoďte stres i starosti za hlavu a pojďte se inspirovat. Vše, co potřebujete, můžete sehnat na jednom místě.

Dárkové balíčky pro psy, kočky i hlodavce

Ušetřete čas i peníze a dejte svému mazlíčkovi už připravený dárkový balíček. V něm najde spoustu dobrot, ale i hračku nebo misku. 

Loňskou oblíbenou novinku Akinu mini MULTÍK jsme vylepšili a rozšířili o vánoční dárkové balíčky pro malé a středně velké psy, středně velké a velké psy, pro kočky a naprostou novinkou jsou balíčky pro hlodavce.

Naší letošní čerstvou novinkou jsou také Vánoční boxy, které jsou určené pro štěňátka, psy a kočky. Který vás zaujme více?

NAVÍC – Z každého prodaného kusu (týká se Akinu mini MULTÍKů a Vánočních boxů) věnujeme 20 Kč útulku DogPlanet Mělník. 

Čmuchací punčocha 

Akinu charitativní projekt roku 2021 - LIMITOVANÁ EDICE čmuchací punčochy. CELÝ VÝTĚŽEK z prodeje vánoční čmuchací punčochy jde na pomoc organizaci Kolie a sheltie v nouzi z.s., kterou si odhlasovali naši sledující na našem Facebooku v posledním říjnovém týdnu. Více to tomto projektu se dovíte v článku: „Čmuchací punčocha, která pomáhá“. 

Interaktivní hračky 

Když už jsme u čmuchací punčochy… nově máme čmuchací veeelké dečky, které zabaví vaše mazlíčky na dlouhé zimní chvíle. Máme je v modré a růžové barvě a zabaví jak psy, tak kočky. Stačí do nich vložit oblíbené pamlsky a čmuchací hra může začít.

Štědrovečerní večeře pro psy i kočky

Co dáváte na štědrý den svým mazlíčkům? Nic? Zbytky od večeře? Máme pro vás elegantnější řešení – štědrovečerní večeři přizpůsobenou zvířecímu zažívání. Je to konzerva, která obsahuje maso, brambory a zeleninu, takže vlastně mazlíček dostane pravou „štědrou večeři“ a navíc bez pozdější zbytečné bolesti bříška. Konzervy máme jak pro psy, tak pro kočky.

Vánoční hračky

Je to taková klasika, dát k Vánocům svému mazlíčkovi vánoční hračku. Ale – kdy jindy mu dát hračku s vánočním motivem, dělat roztomilé fotky a sbírat „lajky“ na sociálních sítích. A pokud svou radost budete sdílet s námi, může se váš mazlíček objevit třeba i na našem Instagramu a dostane se mu tak ještě větší pozornosti, kterou si jistě zaslouží.

Ponožky pro vaše nožky

Chceme udělat radost i vám, páníčkům, za vaši lásku a péči ke zvířatům. A proto pro vás máme originální heboučké ponožky s Akiňáckým motivem. A to hned ve třech variantách:

    • modré ponožky pro všechny, kteří mají rádi kočičky
    • červené ponožky pro milovníky pejsků
    • černé ponožky pro ty, co mají mazlíčků více.

Ponožky jsou hebké, stylové a sluší opravdu každému. Navíc jsou vyrobeny v České republice. Tak neváhejte, zkuste si je, dokud ještě jsou.

Tak který dárek najde váš mazlíček pod stromečkem? Pochlubte se nám.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie