Úsměv, jízda začíná

detail na hlavu pražského krysaříka

Jak probíhá casting a jaký byl natáčecí den? To vše a mnohem víc se dočtete v našem dnešním článku.

Úsměv, jízda začíná


Než jdete před kameru, absolvujete casting a u pejsků to platí stejně jako u lidí. Sešli jsme se v Pesoparku s uchazeči z řad našich skalních akiňáků. Pejsci i páníčci předvedli co umí a že to byla paráda! Vzájemné pouto a harmonie byly viditelné jak v očích páníčků, tak v radosti pejsků. Někteří předváděli triky, jiní se proháněli po trávě nebo cupovali hračku.

Všichni byli skvělí, že šlo jen těžko vybírat toho nejlepšího. A tak jsme se s nimi také velmi brzy potkali na našem prvním AKINU natáčení a nechali “osudu” co nám ze své radosti ukáží i na kameru.

A jak jsme věděli, že jsou to ti praví?

Když děláte svoji práci s láskou, jste zcela přirozeně na vlně s lidmi, kteří to mají stejně. U všech je vidět velký kus srdce a trpělivé práce. Páníčkům patří velký dík. Bez jejich péče by dnes po světě neběhali tak skvělí pejsci jako ti, kteří se s námi na naší první reklamě podíleli.

Natáčecí den


Budíček u mnohých nebyl ani potřeba, nervozita z kamery byla veliká. Potkali jsme se brzy ráno, posnídali jsme a bez velkých příprav režisér zapnul kameru. Pobíhali jsme celý den, nacvičovali a zkrmili hooodně pamlsků. Byli jsme dobře zásobeni Masíčky a pejsci pracovali skvěle.

My jsme energii načerpali na krátké obědové přestávce se smaženým řízkem a pejsci nám pospávali u nohou.

Měli jsme skvělé počasí. Tropická vedra se nám vyhla, sluníčko vykukovalo za mraky a déšť nás minul úplně. Pokud by pršelo, celý natáčecí den bychom mohli zabalit. Kamera a další technika nemůže být za deště nasazena, takže bychom museli vymýšlet náhradní termín a to jsme si nemohli dovolit.

Dotočili jsme v šest večer, akorát, když sluníčko začalo pozvolna zapadat. Tou dobou se láme světlo, mění svoji barvu a my proto stejně byli nuceni skončit. Zvládli jsme to ale skvěle, především díky báječné spolupráci s našimi akiňáky. I přes velkou únavu naši i pejsků, jsme neztráceli dobrou náladu a nadšení pro každý nový záběr.

Pobalili jsme proviant a zcela vyčerpaní se rozjeli domů. Byl to jedinečný den, na který jen tak nezapomeneme. Tak si naši první točenou reklamu užijte minimálně stejně, jako my

Už jste v televizi naší novou reklamu viděli? Dejte nám vědět, jak se vám líbí.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie