Z čeho jsme Akinu VITALITY vlastně upekli?

bígl čeká až mu panička nasype do misky krmivo Akinu VITALITY

Zajímá vás, co obsahují granule, které dáváte svému mazlíčkovi a chcete vědět, čím to je, že mu tak chutnají? Pojďme se na společně podívat, co obsahují granule Akinu VITALITY.

Základem je MASO

To je hlavní zdroj vitality našich miláčků. Důležitý je nejen vyvážený poměr v granulích, ale také jeho původ. Je to cenný zdroj chuti a výživy. Dodáme jím pestrost a atraktivní chuť. V neposlední řadě představuje zdroj energie.
O čem, že mluvíme? O živočišné surovině, čerstvém masu a vepřových škvarkách.

K masu jsou potřeba PŘÍLOHY

Příloha je lehce stravitelným zdrojem sacharidů. Nahradí v krmivu obiloviny a stejně tak je využitelným zdrojem energie. Všechny naše receptury jsou bez lepku. Vyvážený obsah přílohy udržuje optimální hmotnost a dobrou fyzickou kondici zvířete.
O čem, že se bavíme? O bramborách, rýži a hrášku.

Další důležitou složkou je OVOCE

V ovoci je spousta antioxidantů, které posilují imunitní systém. V našich recepturách naleznete ovoce, které má detoxikační účinky, napomáhá pročistit střeva, posiluje činnost ledvin či urychluje proces hojení. Naše krmivo díky ovoci obsahuje důležité vitaminy a minerální látky.
O čem, že je řeč? O granátovém jablku, ostružinách, jablku, borůvkách či ananasu.

V našem krmivu naleznete BYLINKY

Bylinky nám dala sama příroda, a tak můžeme směle využívat jejich přínosu i v jídle. V našem krmivu najdete bylinky pro zdravá játra, podporující odolnost organizmu, dobré trávení či na zdraví močových cest pro kočičky. Najdete ale i takové, které zmírní zápach moči a exkrementů, jsou antibakteriální a protizánětlivé nebo s vysokým obsahem jódu.
O čem, že tu píšeme? Ostropestřec mariánský, yucca mohave, ibiškový květ, lněné semínko, mořské řasy, šípek, pampeliška, čekanka.

Důležitá PREBIOTIKA

Příznivě ovlivňují střevní mikroflóru a napomáhají tak dobrému zažívání. Prebiotika fungují jako výživa pro bakterie žijící v zažívacím traktu zvířete, čímž přispívají k jeho správnému trávení.
O co jde? Fruktooligosacharidy (FOS) a Mannanoligosacharidy (MOS).

V neposlední řadě VITAMINY A STOPOVÉ PRVKY

Krmivo obsahuje vitaminy důležité pro zdraví očí, kůže, sliznice a přispívající ke správné funkci imunitního systému. Dále jsou vitaminy a stopové prvky vhodné pro kosti, zuby, svaly a pro zdravé šlachy, vazy, klouby a chrupavky. Přispívají k ochraně buněk, kvalitě srsti, správnou funkci červených krvinek a chrání před volnými radikály.
O čem, že hovoříme? Vitamin A, D3, E, glukosamin, chondroitin, zinek, selen, železo.

Smícháním vybraných složek krmiva jsme získali delikátní receptury, které potěší nejeden mlsný jazýček, ale navíc zajistí zdraví vašeho parťáka. Akinu VITALITY vzniká uprostřed nedotčené přírody plné lesů, luk a pramenů sladké vody. Jednotlivé suroviny jsou pečlivě vybírány a kontrolovány v každé fázi zpracování, aby byla zajištěna špičková kvalita.

Vše je zabaleno v luxusním obalu, u kterého jsme si suroviny sami aranžovali a fotili. Zajímá vás, jak takový obal vznikal

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie