Akiňáci v akci

cesta na měsíc s NASA

Akinu poletí s NASA na Měsíc!

Konečně se dočkáme a poletíme do vesmíru. – Takto se radujeme my všichni zaměstnanci v Akinu, protože dlouho plánovaný projekt s pracovním názvem “Lajka nebyla poslední” dostal v NASA zelenou a do konce tohoto roku začne výcvik, který bude trvat další tři roky.

psí kavalír leží na vánoční čmuchací punčoše a má u sebe tréninková masíčka Akinu

Čmuchací punčocha, která pomáhá

S láskou nastříhaná a ručně ušitá, limitovaná edice, pracovní sobota, celý výtěžek pro vybranou organizaci, … o čem že je řeč? 

Akinu charitativní projekt čmuchací koule a čmuchací kobereček

Charitativní projekt Akinu: Kde a jak pomáháme?

Minulý rok jsme odstartovali náš charitativní projekt čmuchací vánoční punčochou a všechny se nám podařilo vyprodat už k 7.12.2021. Celý výtěžek putoval Kolie a sheltie v nouzi, z.s. Pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba, chceme i letos! A tak jsme se opět pustili do tvoření a spustili hlasování na Facebooku. A výsledek?

zázemí stánku Akinu na For Pets

Jaký byl veletrh FOR PETS 2020?

3.-6.9.2020 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech konal 10. ročník veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS. I letos jsme se jako již tradičně zúčastnili této velkolepé akce. V tomto roce sice v pozdějším termínu, ale i tak to stálo za to.

pes kavalír leží na vstupenkách na for pets

For Pets se blíží a Akinu nebude ani letos chybět

Již poněkolikáté se účastníme tohoto oblíbeného pražského veletrhu chovatelských potřeb. Chceme vám být blíže, popovídat si s vámi a poznat osobně vaše mazlíčky, díky kterým se nám ráno lépe vstává do práce.

pes cestuje autem s jeho oblíbenou hračkou

Akinu na cesty

Už se vám někdy stalo, že jste na výlet vyrazili bez pamlsků?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie