Akiňáci v akci

zrzavá mourovatá kočka na louce s trávou

Akinu podporuje kastraci koček: Proč je tak důležitá?

Útulky praskají ve švech. Nekastrované kočky se nekontrolovatelně množí a rodí se tisíce koťat, která zbytečně trpí a umírá. A kastrace koček může tuto situaci výrazně zlepšit. Pojďte s námi zjistit, proč je kastrace důležitá a jak právě vy můžete pomoci.

tým akinu lenoší apríl

Tři tlapky zlatého Akiňáka

V Akinu chce pracovat každý, ale přijati jsou jen vyvolení. Na pracovní pozice se stojí fronty, a dokonce existuje tajná čekatelská listina. Proč? Protože naše firma je unikátní, neotřelá a závidění hodná svými hodnotami a přístupem ke každé lidské a zvířecí bytosti. Seznamte se s tlapkami Akinu!

Akinu charitativní projekt vánoční přetahovadlo

Charitativní projekt Akinu: Kde a jak pomáháme?

Chtěli jsme pro všechny čtyřnohé kamarády vytvořit něco, co bude mít vícestranné využití a zároveň jsme chtěli pomoci některé organizaci, která zajišťuje péči o zvířata. Vznikla z toho myšlenka znovu spojit naše vlastronučně vyrobené hračky s charitativní akcí a darovat celý výtěžek z prodeje této limitované edice organizaci, která to potřebuje. A tak se zrodily nejprve čmuchací vánoční punčochy, čmuchací vánoční koule a koberečky a letos přetahovadla. Každý kousek je originál. Každý kus je ve vánočních barvách, ručně a s láskou vyrobený námi Akiňáky a jsou pro všechny pejsky. 

cesta na měsíc s NASA

Akinu poletí s NASA na Měsíc!

Konečně se dočkáme a poletíme do vesmíru. – Takto se radujeme my všichni zaměstnanci v Akinu, protože dlouho plánovaný projekt s pracovním názvem “Lajka nebyla poslední” dostal v NASA zelenou a do konce tohoto roku začne výcvik, který bude trvat další tři roky.

psí kavalír leží na vánoční čmuchací punčoše a má u sebe tréninková masíčka Akinu

Čmuchací punčocha, která pomáhá

S láskou nastříhaná a ručně ušitá, limitovaná edice, pracovní sobota, celý výtěžek pro vybranou organizaci, … o čem že je řeč? 

zázemí stánku Akinu na For Pets

Jaký byl veletrh FOR PETS 2020?

3.-6.9.2020 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech konal 10. ročník veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS. I letos jsme se jako již tradičně zúčastnili této velkolepé akce. V tomto roce sice v pozdějším termínu, ale i tak to stálo za to.

pes kavalír leží na vstupenkách na for pets

For Pets se blíží a Akinu nebude ani letos chybět

Již poněkolikáté se účastníme tohoto oblíbeného pražského veletrhu chovatelských potřeb. Chceme vám být blíže, popovídat si s vámi a poznat osobně vaše mazlíčky, díky kterým se nám ráno lépe vstává do práce.

pes cestuje autem s jeho oblíbenou hračkou

Akinu na cesty

Už se vám někdy stalo, že jste na výlet vyrazili bez pamlsků?

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie