O produktech

Akinu kolekce český les v lese

Akinu kolekce ČESKÝ LES

Zajímá vás příběh naší dlouho očekávané kolekce Akinu ČESKÝ LES? Kdo přišel s prvotní myšlenkou, jaká příroda nás inspirovala a v čem je tato kolekce unikátní? To vše a mnohem více se brzy dozvíte.

australský ovčák leží v pelíšku Alinu Český les

Jak se starat o pelíšek, aby dlouho vydržel?

Našli jste perfektní pelíšek - je krásný na pohled a váš chlupáč si ho taky hned zamiloval. Jak o něj pečovat, aby vydržel co nejdéle krásný a funkční?

bígl leží a vedle něj jsou doplňky stravy na podporu imunity

Doplňky stravy pro psy: Jak podpořit imunitu a orgány?

Ať už vašeho parťáka trápí zdravotní problémy, nebo jim chcete předcházet a podpořit jeho obranyschopnost, doplňky stravy jsou skvělou volbou. Obzvlášť pejsci krmení jednostrannou stravou mohou vykazovat nedostatek důležitých látek. Jak je snadno doplnit a po kterých doplňcích sáhnout?

zlatý retrievr leží na terase a kouká doleva

Příběh psa Fida: Jak se zlatý retriever vypořádal s artrózou

Dnes vám představíme Fida. Veselého zlatého retrievera, kterého dostihlo retrievří prokletí - potíže s klouby. Jak se s nimi vypořádal?

pes sedí v trávě a má před sebou 5 druhů pamlsků Akinu VITALITY Jerky

Recenze Akinu VITALITY Jerky

Abychom vám jen nepředstavovali naše VITALITY Jerky s tím, že jsou skvělé, chutné a zdravé, přidali jsme i recenzi od našeho psího ambasadora a poprosili výrobce, aby nám odtajnil výrobu a proces sušení masa.

vánoční přání akinu s ozdobami

Tipy na vánoční dárky 2021

Jako každý rok, i letos vám přinášíme tipy na dárky pro vaše mazlíčky. A že je z čeho vybírat. Tak hoďte stres i starosti za hlavu a pojďte se inspirovat. Vše, co potřebujete, můžete sehnat na jednom místě.

Akinu charitativní projekt čmuchací koule a čmuchací kobereček

Charitativní projekt Akinu: Kde a jak pomáháme?

Minulý rok jsme odstartovali náš charitativní projekt čmuchací vánoční punčochou a všechny se nám podařilo vyprodat už k 7.12.2021. Celý výtěžek putoval Kolie a sheltie v nouzi, z.s. Pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba, chceme i letos! A tak jsme se opět pustili do tvoření a spustili hlasování na Facebooku. A výsledek?

bígl leží na zahradě a má kolem sebe řadu konzerv Akinu VITALITY

NOVINKA! Konzervy Akinu VITALITY

Co byste řekli na přirozenou a chutnou výživu, která je pro vašeho mazlíčka nejen velice lákavá, ale především zdravá? Kvalitní masové konzervy jsou čím dál tím více oblíbené právě proto, že mají vysoký podíl masa. A protože víme, že naši mazlíčci mají mlsné jazýčky, obsahují konzervy Akinu VITALITY rovnou 100 % masa. Takto atraktivní masové konzervy máme jak pro psy, tak pro kočky.

border kolie má hlavu na pacce a vedle ní leží psí interaktivní hračka

Interaktivní hračky pro psy

Už to bude rok...to se někdy stává. Ano, je to část jedné české písničky, ale také tvrdá realita. Už rok nás totiž sužuje obávaný virus. S ním také ruku v ruce přišla velká omezení a naše životy se obrátily naruby. A protože my akiňáci se snažíme myslet pozitivně a zůstat negativní, přinášíme vám spousty tipů a her, jak se se svým parťákem zabavit a utužit tak společné pouto.

border kolie chce dostat pamlsekAkinu dentastar, který drží v ruce panička

NOVINKA! DENTASTAR pro malé i velké psy

Přinášíme vám pamlsky pro zdravé zoubky vašich psích miláčků! Nejenže pejsky na chvilku naše pamlsky ve tvaru kříže DENTASTAR zabaví, ale budou mít zdravé zuby i dásně, posílí si žvýkací svaly a krásně osvěží dech.

border kolie drží v tlamě tyčinku Akinu Salami i s obalem

NOVINKA: 90 % masa v tyčince SALAMI

Rádi pro vaše mazlíčky vymýšlíme něco nového. Tentokrát jsme chtěli něco jiného, zdravého, extra kvalitního, a je to tu! Akinu SALAMI hovězí tyčka.

dívka trénuje se svým psem povel dej pac a v druhé ruce má připravené tréninkové pamlsky Akinu

Tréninkové pamlsky v novém kabátku

Pokud máte psího kamaráda, je potřeba ho trénovat a naučit poslušnosti. Obzvláště pokud máte akčního psa, který potřebuje svou energii nějak vybít. Ať už tedy trénujete sportovní kynologii, agility či třeba základní poslušnost, pomoci vám mohou správně zvolené pamlsky. S pamlsky na trénink, které obsahují až 97 % masa jde totiž výcvik mnohem lépe.

psí kavalírka leží na kožešině a má kolem sebe dárky a pře sebou Akinu plyšového soba

Tipy na vánoční dárky 2020

Je ten nejvyšší čas začít shánět dárky pro své nejbližší. Mnozí z nás nakupují velice rádi i pro své domácí mazlíčky, kterým dáreček pod stromečkem také udělá velikou radost. Pojďte se podívat na to, co jsme si pro letošní Vánoce připravili.

krabička na koberečku s pamlsky

Akinu MULTÍK mini - Novinka pro Vánoce 2020!

Už jste viděli náš nový Akinu MULTÍK mini? Je to taková hezká vánoční krabička, která má po svém obvodu vygravírované tlapky a obsahuje nejoblíbenější pamlsky ze sušeného masa. V této originální krabičce navíc naleznete dáreček také pro sebe či své děti.  V každém MULTÍKU mini je totiž ukryta kartonová skládačka v podobě psa či kočky.

border kolie drží v tlamě Akinu kuřecí masíčka

Proč jsou Akinu MASÍČKA dovážena z Číny?

Tak na to je prostá odpověď, žádná továrna v Evropě není schopná dodat tak velký objem kvalitní suroviny jako „naše“ výrobní závody v Číně.

ležící pes má pod hlavou krabičku Akinu multík a před sebou Akinu masíčka

Co chystáme na Vánoce?

My v Akinu Vánoce naprosto milujeme. Každým rokem se proto snažíme přicházet s něčím speciálním, aby i vaši mazlíčci nalezli pod stromečkem jen to nejlepší. Zima už pomalu klepe na dveře, a tak vám s radostí představujeme naší novinku Akinu MULTÍK mini.

na dřevěném prkýnku je naaranžovaný losos, kuřecí maso, borůvky, hrášek, rýže a bylinky

K čemu jsou jaké suroviny v krmivu dobré?

Jistě chcete dát vašemu mazlíčkovi to nejlepší. Zajímá vás, k čemu jsou dobré jednotlivé položky uvedené ve složení Akinu VITALITY? Tady naleznete kompletní seznam s informací, jak jsou zdraví prospěšné vybrané suroviny. Naleznete zde také vysvětlení převzatých anglických pojmů, pro ještě lepší orientaci v krmivu.

pes okusuje chladící nanuk Akinu

Jaké jsou trendy hračky pro psy na léto?

Sháníte zajímavé a užitečné hračky pro psy na léto? Víte, co teď zrovna frčí? My vám to prozradíme, ať jste stále v obraze.

bígl čeká až mu panička nasype do misky krmivo Akinu VITALITY

Z čeho jsme Akinu VITALITY vlastně upekli?

Zajímá vás, co obsahují granule, které dáváte svému mazlíčkovi a chcete vědět, čím to je, že mu tak chutnají? Pojďme se na společně podívat, co obsahují granule Akinu VITALITY.

na čerpací stanici Benzina je border kolie a má v tlamě kuřecí masíčka Akinu

Pamlsky AKINU na čerpacích stanicích BENZINA

Minulý rok na jaře, jsme vám představili náš nový projekt s čerpacími stanicemi Benzina. Jednalo se o 5 vybraných čerpacích stanic, na kterých jste si mohli zakoupit naše pamlsky. Vzhledem k úspěchu tohoto projektu a velkému zájmu vám s radostí oznamujeme, že jsme zvětšili okruh čerpacích stanic tak, aby byly dostupné pro každého a nebyly pro vás tak daleko.

pes sedí a kouká jak mu do misky sypou z pytle krmivo Akinu Vitality

Akinu VITALITY

Vyzkoušeli jste různé druhy granulí, ale žádné vašemu parťákovi nikdy úplně nevyhovovaly? Nebo hledáte kvalitní alternativu za ty stávající? My to měli podobně – nikdy jsme nebyli zcela spokojení s nabídkou trhu. Tak jsme se rozhodli, že se pustíme do kvalitního krmiva pro čtyřnohé parťáky, a navíc za super cenu, sami.

strana: 1 , 2

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie