Cesta k Akinu VITALITY

pes sedí a kouká vzhůru do objektivu, po obou stranách má vedle sebe položené pytle Akinu Vitality a na jendom má položenou packu

Přinášíme žhavou novinku na český trh. V dnešní době jsou již chovatelé koček a psů stále více informováni o zvířecích potřebách. Kvalitní krmivo sami vyhledávají a požadují. Abychom drželi krok s dobou a trendem, rozhodli jsme se, že na trh doneseme krmivo vlastní. Toto rozhodnutí ale nebylo založeno pouze na trendu, ale také na potřebě přinést kvalitní krmivo na pulty obchodů a obchodních řetězců.

Akinu VITALITY

  • Superprémiové krmivo
  • Kvalitní suroviny
  • Vysoký podíl čerstvého masa
  • Uspokojení všech individuálních výživových potřeb psů a koček
Receptury Akinu VITALITY byly vymýšleny poctivě a dlouho za pomoci veterinářů a specialistů na výživu. Když jsme si stanovili, co chceme, přišlo na řadu hledání výrobny, která naše vysoké požadavky dokáže splnit a naše receptury vyrobí. Dlouhá cesta hledání nás dovedla až do krásné krajiny v Itálii, kde jsme se spojili s malou rodinnou továrnou. Zde uprostřed nedotčené přírody plné lesů, luk a pramenů sladké vody, s respektem k přírodě a za použití moderních technologií je energie pro výrobu krmiva získávána z obnovitelných zdrojů. Jednotlivé suroviny jsou zde pečlivě vybírány a kontrolovány v každé fázi zpracování, aby byla zajištěna jejich špičková kvalita. Firma zpracovává a dodává maso pro lidi, odnož pro výrobu krmiv je tak napojena na unikátně čerstvý zdroj suroviny. Přesně to jsme hledali!

Osobní návštěva ve výrobně

Abychom na vše dohlédli, rozjeli jsme se s Akinu týmem do fabriky osobně. Cestou jsme si udělali zastávku u krásného jezera Lago di Garda. Načerpali jsme novou energii z krásné přírody a pravého italského gelata a pokračovali v naší cestě za prvními Akinu granulemi.

Návštěva proběhla skvěle, kontrola surovin, kontrola všech procesů, ochutnávka samotných granulí…s čistým svědomím, můžeme říci, bude to jízda!

Tady ale cesta k Akinu VITALITY nekončí! Zajímá vás, co po vybrání receptur a té pravé továrny následuje? Sledujte nás! Již brzy v dalším článku.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie