Charitativní pochod Tlapkou vpřed

žena v sedě na bobku dává pejskovi do tlamy pamlsek Akinu

Na druhém ročníku charitativního pochodu s názvem Tlapkou vpřed jsme opět prostě nemohli chybět. Osobně mělnickému útulku, který tuto akci pořádá, pomáhám už několik let.  Někdy s grafikou, jindy s pořádáním akcí.  Proto pro mne bylo naprosto samozřejmé, v sobotu ráno 13.května obléknout zelené triko Mělnického spolku ochránců zvířat, natáhnout účastníkům trasu pochodu, pomoci s organizací a s přípravou stanů, a v deset hodin ho vyměnit za triko černé s logem Akinu na zádech.

Každý přihlášený účastník od nás dostal tašku s pamlsky pro svého chlupáče a vyrazil na trasu označenou fáborky. V cíli na účastníky čekal ohýnek, u kterého si mohli opéct buřty, prodejní stánky, stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program.

Snad největší úspěch sklidila moje dobrá kamarádka Zuzka F.se svým borderákem, našim občasným modelem, Toníčkem. Spolu si pro tuto příležitost připravili krásné dogdancingové vystoupení.

V Akiňáckém stanu jste se mohli potkat nejen se mnou, ale také s kolegyňkou Kačkou, (ano, opravdu jsme 2 – proto to u nás rozlišujeme oslovením - Kačka a Káťa), a nebo s kolegou Liborem.

I další kolegové se akce účastnili, někteří se na pochod přihlásili, a trasu zdolali se svými mazlíky. Jiní pomáhali na stanovištích, například ta skvělá malířka na dětské tvářičky byla naše Míša z objednávek. To jste nevěděli, co?

Celá akce se konala v přátelském duchu a věřím, že jsme si ji všichni užili.
Určitě mrkněte na fotky a těšíme se zase za rok.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie