Čmuchací punčocha, která pomáhá

psí kavalír leží na vánoční čmuchací punčoše a má u sebe tréninková masíčka Akinu

S láskou nastříhaná a ručně ušitá, limitovaná edice, pracovní sobota, celý výtěžek pro vybranou organizaci, … o čem že je řeč? 

Děkujeme všem hrdinům, kteří podpořili tento projekt!

 Všechny charitativní punčochy se podařilo vyprodat k 7.12. Výtěžek poputuje již brzy Kolie a sheltie v nouzi, z.s. 

O čmuchací punčoše…

Čmuchací vánoční punčocha je ručně a s láskou vyrobená námi Akiňáky, našimi dětmi a partnery pro všechny pejsky a kočičky. 

Jak to začalo? 

Když jsme v Akinu na konci léta řešili finální podobu vánočních produktů, napadlo nás, vyrobit originální dárek pro psy a kočky s interaktivními prvky. Chtěli jsme pro naše čtyřnohé kamarády vytvořit něco, co bude mít vícestranné využití a zároveň jsme chtěli pomoci některé organizaci, která zajišťuje péči o zvířata.  

Vznikla z toho myšlenka spojit náš Akinu projekt čmuchací punčochy s charitativní akcí a darovat celý výtěžek z prodeje této limitované edice organizaci, která to potřebuje. 

Kdy jsme to stihli?

Sešli jsme se jednu říjnovou sobotu a s velkým nasazením naší jednatelky Jany, která moc ráda šije, jsme se pustili do práce. Děti obkreslovaly, stříhaly a špendlily za dozoru a pomoci nás dospělých, a když jsme měli všechny potřebné části připravené, dali jsme se do šití. Samozřejmě se všechno nestihlo ušít o jedné sobotě, a tak naše Jany dokončovala 50 ks čmuchacích punčoch po večerech.

Co čmuchací punčocha umí?

Punčocha pomůže celým svým výtěžkem vámi vybrané organizaci, která následně udělá radost těm, kteří to opravdu potřebují. I vy můžete mít hřejivý pocit, že jste udělali dobrý skutek. Punčocha ale udělá jistě radost i vašemu mazlíčkovi. Stačí do punčochy schovat voňavé pamlsky a sledovat, jak se je snaží vyčmuchat. Prodej čmuchací punčochy probíhal na našem e-shopu od 1. 11. do 7. 12. 2021.

Která organizace byla vybrána?

Organizaci, které věnujeme celý výtěžek z prodeje, vybrali pomocí hlasování naši sledující přímo na našem Facebooku. Vítězem se stala Kolie a sheltie v nouzi, z.s., která zajišťuje už několik let pomoc právě sheltiím a koliím, které jsou v nouzi nebo velmi zanedbaném stavu. 

Koho ještě můžeme společně podpořit?

Dlouhodobě podporujeme mělnický útulek DogPlanet, z.s. . Zaměstnanci útulku se o zvířata starají, snaží se s nimi intenzivně pracovat a socializovat je. Pokud jim chcete pomoci i vy, na našem e-shopu najdete speciální sekci na podporu útulku Mělník s produkty, o kterých víme, že jsou v útulku potřeba.
Navíc jsme vybrali 7 vánočních produktů, ze kterých pošleme za každý nákup 20 Kč právě tomuto útulku.

Mnoho opuštěných mazlíčků bude bohužel i ty letošní Vánoce trávit v útulcích. My v Akinu nezapomínáme na čtyřnohé kamarády, kteří potřebují pomoct. Pojďte pomáhat společně s námi.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie