Co je to FLEXI vodítko?

Flexi je samonavíjecí vodítko oblíbené díky své praktičnosti.
Užití najde hlavně v parcích, kde je volný pohyb psů zakázán, ale také při venčení v případě, že pejsek nemá zcela zvládnutou poslušnost.

Na Flexi vodítku se totiž může pejsek pohybovat dle vlastní libosti bez toho, aniž byste se museli bát, že vám pejsek uteče. Díky tomuto vodítku máte pejska neustále pod kontrolou.

Používání Flexi vodítka

Vyberte si pro pejska vzdálenost, jaká vám bude vyhovovat. V nabídce Flexi vodítek naleznete vodítka, která vašeho pejska pustí až do 8m od vás. Každé Flexi vodítko má tzv. stopku. Stopka je tlačítko, které zastaví vodítko v jeho vytahování, okamžitě tak svého pejska zastavíte. Díky samonavíjecí funkci se vám vodítko nikdy nezamotá, ať už pejsek běhá od vás, nebo k vám.

Při používání samonavíjecího vodítka by pejsek měl mít postroj, nebo pevný obojek. Nikdy byste samonavíjecí vodítko neměli připínat na obojek stahovací.

Z čeho můžete vybírat?

Flexi vodítka nabízejí širokou škálu druhů, variant, barev a velikostí.

Vybrat si můžete vodítko designové, neonové, klasické, nebo tzv. „Giant“ pro velké a tahavé psy.

Velikost vodítka vždy vybírejte dle váhové kategorie svého pejska.

Své Flexi vodítko si můžete také vylepšit o spousty doplňků!
V naší nabídce naleznete například zásobníky na sáčky na psí exkrementy, které jednoduše připevníte na vodítko. K vodítku můžete připevnit také praktické světlo pro večerní venčení, nebo pásek vodítka nastavit o popruh s amortizací, nebo reflexním páskem. Další vychytávky naleznete v produktovém videu výrobce.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie