Dárky na poslední chvíli

pes u krbu se olizuje a na hlavě má vánoční bonbonek Akinu

Ještě nedávno zbývalo do Vánoc spoustu měsíců, ale čas je všechny odvál a za chvíli je tu Štědrý den. Necháváte dárky na poslední chvíli a potom ve spěchu přemýšlíte co vybrat, aby vaši parťáci nalezli pod stromečkem ten nejlepší dárek? Pokud ano a stále ještě nemáte dárky pro své parťáky a ani netušíte, co byste jim případně pod stromeček zabalili, nezoufejte. My tu jsme stále pro vás a máme několik tipů, které vám ušetří práci s vymýšlením dárků, čas i peníze.

Užijte si tu pravou vánoční atmosféru a obraťte se s výběrem vhodného dárku na nás. Skladem máme vánoční dárky pro psy i kočky a jsou připraveny k odeslání.

Masíčkový box

Že vašeho pejska či kočičku nejsnadněji utáhnete na pamlsky? Skvělé, pro milovníky dobrot máme připravený speciální boxík, který obsahuje jen a výhradně naše Akinu sušená masíčka. Ve variantě pro kočky naleznete 4 druhy, a pro psy rovnou 6 druhů těchto voňavých a zdravých pamlsků.

Akinu MULTÍK mini

Pro letošní Vánoce jsme pro vaše mazlíčky vymysleli krásnou krabičku s vánočním motivem. V krabičce se ukrývají 3 masové pamlsky.  MULTÍK mini je připraven k obdarování, a navíc jsme si s ním opravdu vyhráli – má totiž vygravírované tlapičky a obsahuje kartonovou skládačku. Pokud se chcete o naší vánoční krabičce dozvědět více, přečtěte si náš článek „Co chystáme na Vánoce“.

K balíčkům můžete ještě vybrat cokoli z našeho vánočního sortimentu

Vyberte třeba plyšové nebo latexové hračky v roztomilém vánočním motivu. Ty udělají radost jak vašemu miláčkovi, tak i vám. Hračky jsou opravdu povedené a skvěle vypadají na vánočních fotkách.

Velkou radost vždy udělá něco vlastnoručně vyrobeného. Zkuste tedy ke kupovaným dárkům upéct svému mazlíčkovi vánoční cukroví. Naše oblíbené recepty jsme poctivě vyzkoušeli a sepsali o nich článek "Vánoční cukroví pro psy a kočky".

MLSKA Vánoční bonbonky

Nechce se vám péct? Nevadí, veselé vánoční bonbonky mají vánoční tvary a jsou ukryté ve vánočním obalu. Tato kombinace potěší jak oko, tak mlsný jazýček. Navíc jdou snadno nalámat na ještě menší kousky. 

Jak trávíte adventní čas vy? Běháte po obchodech sháníte dárky a gruntujete domácnost nebo si užíváte klid a pohodu třeba na procházkách se svými nejbližšími? Dejte nám vědět.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie