Jaké jsou trendy hračky pro psy na léto?

pes okusuje chladící nanuk Akinu

Sháníte zajímavé a užitečné hračky pro psy na léto? Víte, co teď zrovna frčí? My vám to prozradíme, ať jste stále v obraze.

Chladicí hračky

Už jste slyšeli o chladicích hračkách? Víte, že slouží nejen k ochlazení, ale i pokud pejska píchne včela či ho bolí zub? Pomohou i štěněti, které zrovna přezubuje. Využití je mnoho. Chladicí hračky mají různé tvary a velikosti. Všechny ale mají něco společné – jsou naplněny čistou vodou. Nemusíte se tak bát, pokud pejsek hračku omylem prokousne, voda uvnitř není toxická.

Chladicí hračku stačí vložit na pár hodin do mrazáku a po zmrazení může ihned začít chladit psí tlamičky. Chladit můžete doma, na zahradě nebo vzít hračku s sebou třeba na procházku. Můžete ji s sebou vzít i k vodě, je totiž plovoucí. Abyste si s hračkou užili ještě větší zábavu, jdou některé chladicí hračky naplnit oblíbenými pamlsky. Hračka se tak rázem promění ve skvělý snack ball.

Další způsoby, jak můžete svému chlupáčovi v létě ulevit nabízí chladicí obojek či chladicí podložka
Chladicí produkty ocení také majitelé krátkolebích plemen, jako jsou například Mopsové či Francouští buldočci. Pro tyto plemena je kvůli krátkému čumáku chlazení v horkých letních dnech obzvlášť náročné.

Plovací hračky

Můj pes Chip miluje vodu. Rád plave. A co víc, miluje balonky. Jakmile dojdeme k vodě, chce je do ni házet, jenže takových balonků jsme už utopili... Některé šly ke dnu hned, některé po namočení, některé se nějak vypařily. Naštěstí ale existují takové hračky, které plavou nad hladinou a neponoří se ani za mák. Chip má to štěstí, že panička pracuje tam kde pracuje a ví, jaké hračky jsou do vody ty pravé.

Akinu hračky do vody jsou ideální, protože:

  • jsou lehké
  • opravdu se za žádnou cenu nepotopí
  • na vodě jsou dobře vidět díky sytým barvám
  • jsou heboučké, měkké
  • některé i pískají – pro psy, kteří mají rádi pískací hračky zaručená výhra
  • na výběr jsou různé tvary a velikosti

A která hračka je pro vašeho parťáka na léto ta pravá?

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie