NOVINKA! DENTASTAR pro malé i velké psy

border kolie chce dostat pamlsekAkinu dentastar, který drží v ruce panička

Přinášíme vám pamlsky pro zdravé zoubky vašich psích miláčků! Nejenže pejsky na chvilku naše pamlsky ve tvaru kříže DENTASTAR zabaví, ale budou mít zdravé zuby i dásně, posílí si žvýkací svaly a krásně osvěží dech.

Znáte produkt DENTASTAR pro velké psy?

Jedná se o funkční pamlsek na čištění zubů pro psy, který se neštěpí a lze rozkousat. Kousáním si pejsek přirozeně posiluje žvýkací svaly a čistí zoubky. Nejen malí psi mají problémy s chrupem, ti velcí mohou mít také na zubech nehezký povlak či nevábný dech. Právě proto, jsme vyvinuli dentální pamlsky DENTASTAR, které jim pomohou mít zase zářivé zuby a svěží dech.

Pejskům se tvoří zubní plak a kámen den co den. Vyzrát na ně můžete chutnými dentálními pamlsky pro psy řady DENTASTAR, které mají tvar kříže, který zajistí lepší kousání a efektivní čištění zoubků.

DENTASTAR mini pro malé a středně velké psy

Novinka DENTASTAR mini je sesterským produktem, který je určený pro malé a středně velké psy s jedním velkým BONUSEM navíc - obsahuje mátu peprnou, petržel a eukalyptovou příchuť.

K čemu je dobrá máta a petržel?

Máta i petržel napomáhají lepšímu trávení. Máta ještě navíc umí snížit pocit nevolnosti a plynatosti, čímž je vhodná i pokud berete s sebou pejska na cesty. Vůně eukalyptu osvěžuje dech pejska.

Naše řada dentálních křížů DENTASTAR je tedy kompletně pro všechny velikosti plemen.

Do balíčků jsme vložili 7 kusů tyčinek pro každodenní péči. O zoubky vašeho psa se tak pamlsky DENTASTAR postarají po celý týden.

Jak pečujete o chrup svého pejska vy?

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie