NOVINKA v péči o srst

Akinu hřebeny a kartáče na srst jsou opřené o kmen stromu

Než do našeho sortimentu zařadíme další novinku, musíme ji sami řádně otestovat. Pokud u nás produkt uspěje, dáme pokyn k výrobě. Produkt se vyrobí, doveze, a následuje další ozkoušení. Nyní však našimi zákazníky. A kdo by mohl otestovat kvalitu nových Akinu hřebenů lépe, něž někdo s opravdu huňatým kožichem?

Když si Kristý pořídila Frederika, vyčesávání kožichu se stalo jejím téměř každodenním, dvouhodinovým rituálem. Tři roky x obden x 2 hodiny, musí se uznat, že pokud má někdo česání v ruce, je to právě Frederikova panička!

Jak naše Akinu hřebeny obstály v zatěžkávací zkoušce?

Akinu vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy:
Na to, jak má krátké, zahnuté hroty, se dostane až ke kůži a hladce vyčeše všechny staré chlupy. Okamžitě vzal ty slepené chumáče chlupů a bez jakéhokoliv škubání šly ven. I když se na obale píše, že se má česat proti srsti, já česala po směru srsti a účinek byl stejný. Srst neničí, psa nic nebolí a díky skvělé rukojeti nebolí ruka ani mě. Takže za mě můj favorit z nové řady hřebenů.

Akinu oboustranný hřeben pro dlouhosrsté psy a kočky v porovnání s Akinu rozčesávací hřeben pro psy s dlouhou srstí a kočky:
Asi pro mě jediný rozdíl je, že oboustranný hřeben nemá otočné hroty, takže je s ním rozčesávání trošku těžší, ale zas ne o tolik. Možná bych i řekla, že se mi lépe vyčesává s hroty blíže u sebe, hřeben se mi tolik nezatrhává. Ideální na rozčesávání dredů z Fredíkova ocasu a jako kontrola srsti, jestli je řádně rozčesaná.

Akinu vyčesávací a masážní rukavice pro psy:
Upřímně tak trochu nevím, co si o tomto výrobku mám myslet. Nikdy jsem nic podobného neměla, takže bude asi chvilku trvat, než ji přijdu na chuť. Zatím asi skvělý jako masáž hlavy pro Freda a zadní strana suprová na sundání chlupů z mého oblečení.

Shrnutí na závěr

Velká česací akce mě stála asi 2 hodiny a přinesla mi asi dalších 5 Fredů, ale stálo to za to, konečně můj pes vypadá nějak slušně.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie