Poppy doporučuje Akinu šampon s kondicionérem!

sheltie ve vaně má položenou hlavu na ručníku a vedle sebe šampon s kondicionérem

Než nějaký produkt přijmeme pod svou značku, pečlivě ho prověříme. Stejně tomu bylo i při rozšíření řady šamponů. Po dlouhém vybírání a míchání toho nejefektivnějšího složení však naše práce nekončí. Dále musíme vybrat vhodný a praktický obal a na něj etiketu, která i zákazníkovi v obchodě prozradí, zda je pro něj daný produkt vhodný.
Cesta k novému Akinu produktu je zdlouhavá a náročná, proto nás moc těší, když od vás máme zpětné reakce, jak vám produkty vyhovují. Tentokrát nám svou zkušenost sepsala Barča, panička rozkošné Poppy, která vyzkoušela Akinu šampon pro psy s kondicionérem.

Mám dlouhosrstou fenku plemene šeltie, se kterou se pomalu začínáme věnovat výstavám, proto bylo nutné sáhnout po šamponu pro dlouhosrstá plemena. Výběr padl právě na nové šampony od Akinu.

S výběrem šamponů pro psy nemám moc zkušenosti, ale na e-shopu Akinu jsou všechny jejich druhy pěkně popsány.

Byla jsem překvapena ještě před tím, než jsem šampon vůbec použila. Nejen, že šampony mají skvělý design, ale jsou také praktické – velice snadno se dají otevřít jednou rukou.

Vybrala jsem tedy Akinu šampon pro psy s kondicionérem, který krásně voní, perfektně pění a díky kondicionéru jde srst krásně rozčesat a je opravdu jemná.

-Bára

Máte i vy zkušenosti s našimi produkty? Dejte nám vědět! Hodnocení nám můžete napsat přímo na e-shopu v kartě produktu, nebo nám jej můžete zaslat do zpráv, do mailu, či na našem live chatu. Zpětná vazba je pro nás to nejdůležitější.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie