Recenze novinky Akinu šampon základní

francouzský buldoček má po koupeli s šamponem Akinu přes sebe hozený ručník

Zpětné reakce a recenze našich zákazníků jsou pro nás tou nejdůležitější zpětnou vazbou. Ohlasy našich zákazníků jsou zohledňovány při vývoji každého našeho produktu. Dneska se s vámi podělíme o recenzi na Akinu novinku - Akinu šampon základní. Věříme, že zkušenost někoho jiného vám pomůže při nákupním rozhodování. Pokud však stále váháte, jaký produkt bude pro vašeho parťáka ten nejvhodnější, nebojte se na nás obrátit například na našem live chatu, kde vám rádi poradíme.

Značku Akinu máme u nás doma velice rádi

Značku Akinu máme u nás doma velice rádi a netrpělivě jsme čekali, zda rozšíří svůj sortiment o šampóny pro domácí mazlíčky. Netrvalo dlouho a naše prosba byla vyslyšena. Na webových stránkách se objevilo hned několik variant šamponů Akinu. Je na výběr jak šampony pro kočky, tak i psy.
Přemýšleli jsme jakou variantu pro našeho psího parťáka zvolit. Nakonec naše rozhodování skončilo jednoduchou volbou. Vybrali jsme základní typ, který se hodí pro krátkou i dlouhou srst, takže ideální volba pro našeho francouzského buldočka. Dle nás si díky svému širokému užití najde spoustu spokojených zákazníků. Základní varianta je s příměsí bylin. Obsahuje zdravou kopřivu a velice příjemně vonící levanduli.

Při prvním použití jsme se báli, jak se bude šampon nanášet.

Zda bude dobře pěnit a nebude nám mytí mazlíka znepříjemňovat. Akinu předčilo naše očekávání. Šamponu stačí opravdu málo a pokud je chlupáč dostatečně mokrý, pění jedna radost. Zároveň se i dobře roznáší po srsti, takže je mytí rychlé a snadné.
Voní jako již zmiňovaná levandule s lehkým nádechem kopřivy. Vůně je příjemná a hlavně dlouhotrvající. Náš pes voněl ještě třetí den po umytí, než se vyválel v blátě… Srst měl jemnou a vzdušnou jako by byl zase štěně. Nejraději bychom ho mazlili od rána až do večera.
Obal je jednoduchý a sází na to, že důležité je to, co je uvnitř. Lahev se příjemně drží a šampon se jednoduše dávkuje, i když máte mokré ruce.

Při dalším nákupu budeme bez váhání volit zase Akinu.

Nejspíše zůstaneme u základního typu. Vy si však můžete vybrat dle vaší chuti a potřeb chlupatého parťáka. Nás základní verze příjemně překvapila. Seděla i našemu buldočkovi, který má citlivou pokožku, a proto je výběr šamponů komplikovanější. V neposlední řadě zaujme i příjemnou cenou, kterou nové Akinu šampony disponují. Závěrem bychom tuto novinku ohodnotili velice kladně a těšíme se na další nové produkty této značky.

-Karol, Jura & Monty

Máte i vy zkušenosti s našimi produkty? Dejte nám vědět! Hodnocení nám můžete napsat přímo na e-shopu v kartě produktu, nebo nám jej můžete zaslat do zpráv, do mailu, či na našem live chatu. Zpětná vazba je pro nás to nejdůležitější.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie