Kdo si hraje, nezlobí: 5 hraček, které by měl mít každý pejsek

dva australáci okusují balonky

Aportování, cupování, okusování, čmuchání… každý pejsek má svou oblíbenou činnost. Ať už ji ten váš už objevil, nebo zatím zjišťuje, co ho opravdu baví, tyhle hračky by měl mít každý z nich.

Tip: Mrkněte na další tipy na psí hračky a aktivity, které zkrátí dlouhou chvíli.

Míček

Zjistěte, zda dává váš parťák přednost tenisákům, gumovým nebo třeba silikonovým míčkům. Míček je základní psí hračka, se kterou si vyhrajete doma i venku. S míčkem můžete aportovat, pejsek ho může jen tak žvýkat, můžete s ním hrát na honěnou, … Můžete zvolit pískací míček, míček s rolničkou… Zkrátka míčků je na trhu nepřeberné množství - to by bylo, abyste nenašli ten pravý.

Interaktivní hračka

Interaktivní hračky pro psy podporují jejich přirozené instinkty a rozvíjejí jejich inteligenci. Interaktivní hračky představují skvělou zábavu nejen pro pejsky, kteří tráví velkou část ze dne doma. Přečtěte si více o interaktivních hračkách a aktivitách, které zabaví psí mysl a zjistěte, která interaktivní hračka je ta pravá právě pro vašeho mazlíka.

Plyšák

Pejsek, který nikdy nevykuchal plyšáka po celém domě, jako by snad ani nebyl psem. Plyšové psí hračky patří k nejčastější volbě, a tak by neměla chybět ani v arzenálu hraček vašeho psího parťáka. Plyšáka pro pejska raději nevybírejte v hračkářství, kde nenajdete hračky vhodné k žužlání. Plyšáci určení speciálně pro psy neobsahují nebezpečné části a naopak mívají k žužlání či přetahování určené provazové části.

Kožená hračka

Kůže je pro psy neodolatelně voňavá, a tak většina pejsků miluje kožené psí hračky. Jsou výrazně odolnější oproti textilním hračkám a jsou k žužlání přímo stvořené. A i když už budou třeba na cáry, nemusíte je házet do koše - pejsek si rád požužlá i kožené cáry, a tak mívají kožené hračky delší životnost.

Chladicí hračka na léto

V horkých letních dnech je potřeba pejska efektivně chladit. A chladicí psí hračky jsou skvělým a zábavným způsobem, jak pejskovi dopřát zábavu a ochlazení v jednom. Do některých lze dokonce ukrýt jeho oblíbené pamlsky, a tak nabízejí další extra porci zábavy.

Jaká je nejoblíbenější hračka vašeho parťáka? Je míčkový, klackový nebo třeba přetahovací typ? 

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie