Kdo si hraje, nezlobí aneb TOP kočičí hračky, které vám zachrání záclony

mainská kočka s hračkou s pírky

Kočky jsou šelmy, které potřebují během dne vybít velkou dávku energie. Není se čemu divit, když velkou část dne tráví odpočinkem. A když zrovna nespí, potřebují akci! Pokud nechcete, aby si vaše kočka vybíjela přebytečnou energii na vašem nábytku, měli byste mít v zásobě dostatek hraček. Které by neměly chybět v žádné kočičí domácnosti?

Jdeme na lov!

Lov je ve zvířecí říši způsobem obstarávání potravy. Ne však pro kočky. Pro ně je lov kořisti zábavou a na lov se vydávají, i když jsou syté. Třeba z nudy. Pokud se vaše kočka nemůže zabavit lovem myší v okolí domu, můžete tuto její potřebu uspokojit rovnou několika různými hračkami:

Laser

Jeden malý kapesní laser představuje spoustu zábavy. Malé světýlko bude vaše kočka honit a lovit snad donekonečna. Pokud se vám nechce kočce neustále svítit, můžete zvolit sofistikovanější laserovou hračku pro kočky.

Udice s návnadou pro kočky

Udici můžete jen tak někam připevnit nebo s ní kočičku trošku “provokovat”. Tak jako tak si můžete být jisti, že se s ní kočka vyřádí.

Zvuková hračka

Když kočky loví, jejich kořist vydává spoustu zvuků. Proto jsou kočky často fascinovány hračkami, které vydávají zvuky. Hračka ptáčka se zvukovým čipem vydává realistický zvuk, který je spouštěný pohybem. Lov může začít!

Podpořte její inteligenci

Kočky jsou velmi chytré a dokáží skvěle řešit nejrůznější problémy. Podpořte její přirozené instinkty a pořiďte jí interaktivní hlavolam. Interaktivní hra Round about nabízí hned několik různých typů hry a zaručeně zabaví každou kočičku (obzvlášť, když do ní vložíte nějaké ty dobroty). Mrkněte na další interaktivní hračky pro kočky.

Klasika, která neomrzí

Škrabadla, tunely a míčky patří k základní kočičí výbavě a vaše kočka se k nim bude neustále vracet. A tak nezapomeňte své kočce pořídit (nebo obnovit) i tyto základní potřeby. Pokud všechno selže, máme pro vás další tipy, jak zabavit kočku.

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie