Všechny články

vánoce

ztracené štěňátko se svými kamarády králíčkem a kočičkou jsou nalezeni

Maxíkovy první Vánoce v kruhu rodinném

Kapitola 8

Vánoce s chlupáčem: Tipy, jak je zvládnout bez úhony

Vánoce s chlupáčem: Tipy, jak je zvládnout bez úhony

Ať už vás čekají první nebo desáté Vánoce s chlupatým parťákem, máme pro vás tipy, jak si je společně užít naplno a bez starostí. Zjistěte, co zajistit a na co si dát pozor, abyste si společně strávený čas mohli vychutnat opravdu naplno.

ztracené štěňátko se svými kamarády králíčkem a kočičkou jsou na náměstí s vánočními trhy

Vánoční trhy a kouzlo adventního večera

Kapitola 6

australák leží v pelíšku v místnosti s vánoční výzdobou

Tipy na vánoční dárky pro pejskaře

Přemýšlíte, čím u vánočního stromečku potěšit jiného pejskaře nebo hledáte inspiraci, o co si napsat Ježíškovi? Máme pro vás bezva tipy na vánoční dárky, které potěší každého psího páníčka.

smutný ztracený pejsek je ve stodole v pelíšku s kočičkou

Tajemný statek. Bydlí tam někdo?

Kapitola 4

pes a kočka dostávají dárky pod stromečkem

Velký přehled tipů na vánoční dárky pro psy i kočky

Naši chlupatí parťáci jsou důležitými členy rodiny. A tak o Vánocích nesmí chybět pod stromečkem dáreček i s jejich jmény. Nevíte, co jim pod stromeček zabalit, aby měli opravdovou radost? Máme tipy na ty nejlepší vánoční dárečky pro pejsky i kočičky.

smutný ztracený pejsek sní o svém domově

Maxík se ztratil. Najde cestu zpět ke své rodině?

Kapitola 3

pes max leží na pelíšku akinu a jeho panička zdobí vánoční stromek

Maxíkovo velké vánoční dobrodružství začíná

Kapitola 1

2 sheltie leží na dece s vánočmíni hračkami

Dárky pro mazlíčky na poslední chvíli: Tyhle ještě stihnete

Vánoce jsou za pár dní a vy jste zapomněli na své věrné chlupáče? Nevadí, my jim neřekneme, že jste dárky sháněli na poslední chvíli a poradíme vám, čím jim pod stromečkem udělat radost.

pes leží a má vedle sebe jablka v košíku a na táccích vánoční cukroví pro psy

Vánoční cukroví pro psy a kočky

Také milujete Vánoce s vůní čerstvě upečeného cukroví? Mňam. S tím úklidem už je to horší že ano, ale napadlo vás někdy upéct sušenky i pro svého psa nebo kočku? Já osobně je peču tak 3x do roka a na Vánoce nesmí domácí sušenky chybět, to by bylo vyčítavých pohledů.

pes u krbu se olizuje a na hlavě má vánoční bonbonek Akinu

Dárky na poslední chvíli

Ještě nedávno zbývalo do Vánoc spoustu měsíců, ale čas je všechny odvál a za chvíli je tu Štědrý den. Necháváte dárky na poslední chvíli a potom ve spěchu přemýšlíte co vybrat, aby vaši parťáci nalezli pod stromečkem ten nejlepší dárek? Pokud ano a stále ještě nemáte dárky pro své parťáky a ani netušíte, co byste jim případně pod stromeček zabalili, nezoufejte. My tu jsme stále pro vás a máme několik tipů, které vám ušetří práci s vymýšlením dárků, čas i peníze.

Akinu PF s vánočními dárky a světýlky na chlupatém koberci

Hledejte Akinu PF ve svých objednávkách a vyhrajte!

Od prvního listopadu jsou Akinu objednávky zahaleny do vánoční nálady. Stále pro vás všechny balíčky balíme s radostí a s láskou. Nyní však doufáme, že vám převzetí zásilky ještě více zpříjemníme veselou Akinu vánoční lepenkou. Do každé objednávky navíc vkládáme originální Akinu PF, které vám může přinést poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč.

pes leží na vánočním řetězu a vedle něj je položená vánoční hračka Akinu tučňák

Inspirace na vánoční dárky nejen pro naše čtyřnožky

Listy už dávno opadaly, venku se nám ochladilo, tma přichází již v odpoledních hodinách…máme tady zimu. A s ní přicházející Vánoce. Také už se těšíte? Já moc, a proto jsem si řekla, že vám sepíšu pár tipů na vánoční dárky. A to nejen pro vaše čtyřnohé parťáky. Ušetřete svůj drahocenný čas a nechte se inspirovat.

žena v kuchyňské zástěře drží misku s psím vánočním cukrovím

Psí cukroví RECEPTY

Také vám váš psí kámoš závidí vánoční cukroví? Tak rádi byste mu nabídli, ale víte, že cukr a čokoláda pro něj není to pravé? Máme pro vás hned několik tipů, jak to vašemu miláčkovi vynahradit.

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie