Test ECO hraček Earthy Pawz

pes auo má na sobě hračku earthy pawz

Jed, Justy a Jerry dostali k otestování jednu z ECO hraček řady Earthy Pawz.
Jak tato přírodní hračka obstála? Vydržela Jerryho precizní kousání? Pojďte se podívat na recenzi, kterou pro nás napsala panička této rošťácké trojky – Aneta.

„Tahle roztomilá kachna má dřevěné tělo, "končetiny" z bavlněných uzlíků a látkouvou hlavičku. Dřevěná část psa zabaví při okusování, ale za sebe myslím, že cupování uzlíků a plyšové hlavy to nejspíš vyhraje! O hračku se dá skvěle přetahovat, je dost pevná a odolná.

Jdeme testovat

Hračku jsme testovali poměrně tvrdě, od aportování na různém povrchu až po přetahování. A samozřejmě taky cupování a psí snahu o sežrání. Faktem je, že po testování hračka neutrpěla žádnou újmu, a to jsem ji opravdu nešetřili.
Kachna je jednoznačně super hračkou pro přetahování - uzlíky vedou vždy skrz dřevěné tělo, takže v podstatě není co zničit (vše drží až obdivuhodně pevně).

Hračka je fajn i na aportování. Zprvu jsem se trochu bála, aby si psi při hře dřevěnou částí neublížili, ale teď už mi hračka připadá bezpečná.
Kachna je mimo hru vhodná i ke zkrácení "dlouhé psí chvíle", na všelijaké hryzání a cupování. A to i pro psy, kteří ničí hračky na počkání, protože opravdu není co zničit. Možná pes časem rozmotá uzle - to ti naši mooc rádi!

Jak hračka obstála?

Musím říct, že kluci si kachnu docela oblíbili, ale Justy si jí přímo zamilovala. A to už je něco, protože Justy na hračky moc není, a kromě frisbee si s ničím moc nehraje.

U této látkovo-dřevěné hračky jsem se bála, jak se bude hračka udržovat. Přeci jen, dřevo je dřevo a pračka je tím pádem z možností vyřazena.
Hračka venku celkem rychle ztratila "nový" vzhled, nebo aspoň nám se to tak povedlo. Zkrátka už nic "do rámečku", jako většina hraček, ale co s tím?
Vzala jsem hračku pod vodu a vydrbala kartáčem a … hračka je zas jako nová! Sama jsem tomu nechtěla uvěřit, ale je to tak. Takže o údržbu už se nebojím a opravdu mě to potěšilo :).

Sdílet na:

Nechcete přijít o žádné novinky?

Kategorie